2737
2734
عنوان

طبیعیه که افرادی که بدی کردن رو ...

439 بازدید | 51 پست

سلام

طبیعیه افرادی که یک عمر در کنار خوبی هایی که کردن ، بهمون بدی هم زیاد کردن ، و در کل اخلاقشون اینه و هنوزم بدی میکنن رو قلبا دوست نداشته باشیم؟

حتی اگر افراد درجه یک فامیل باشن؟

من مدتی تلاش میکردم به خوبیاشون فکر کنم و فکر کردم ولی این باعث نشد که بتونم از ته قلبم دوستشون داشته باشم

بنظرتون طبیعیه؟ 

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

من فکر میکنم بتونم فردی رو از ته قلبم دوست داشته باشم که یا بدی نکنه یا خیلی کم بدی کنه و اگرم بدی کرد عذر خواهی کنه

آره اما باید خوبی هارو ببینی از بدی هاشون درس بگیری

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من هرکی بم بدی کنه یادم نمیره

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

آره طبیعیه

بهتره ببخشیشون به خاطر آرامش خودت وبهشون فک نکنی

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

خیلی زور زدم به خوبیاشون فک کنم ولی بااین کار دیدم دارم انگار جون میکنم کسایی رو دوست بدارم که قلبم نمیپذیره و دارم بخودم فشار وارد میکنم . الان حس میکنم راحتترم که بگم خوب اونا بدی میکنن منم دوسشون ندارم . و این طبیعیه برای هر ادمی 

2738
آره طبیعیه بهتره ببخشیشون به خاطر آرامش خودت وبهشون فک نکنی

سعی میکنم ولی وقتی دارم تو یه خونه باشون زندگی میکنم و هر دوسه روز یکبار یه کار بد و یک رفتار بد دوباره تکرار میکنن مثلا زبان تیز و تند و دل شکستن . چطور میشه ادم یادش بره 

خیلی زور زدم به خوبیاشون فک کنم ولی بااین کار دیدم دارم انگار جون میکنم کسایی رو دوست بدارم که قلبم ...

طبیعیه منم هستم

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
اره طبیعیه آدم خیلی اذیت بشه محبتشم کم میشه

حس عذاب وجدان داشتم که افراد درجه یک رو قلبا دوست نداشته باشم ولی دیدم اونا بدی میکنن و این طبیعت منه که بدی رو دوست نداره

من بچشم بیمار نگاهشون میکنم

روحشون بیماره که بدی می کنن

خیلی زور زدم به خوبیاشون فک کنم ولی بااین کار دیدم دارم انگار جون میکنم کسایی رو دوست بدارم که قلبم ...

من اگه بگم چه خوبی های در حقم میکنن باورت نمیشه ولی دیگه مثل قبل دوستشون ندارم

طبیعیه منم هستم

چند وقت خیلی خودمو ناخواسته تو فشار روحی گذاشته بودم . چون فک میکردم نباید حسمو بهشون بد کنم

ولی الانکه این موضوعو درک کردم ک طبیعیه دوستشون نداشته باشم انگار یه بار سنگین از روم برداشتن 

2706