2733
2734
عنوان

بارداری دوم

7192 بازدید | 39 پست

سلام.

خانوما من بچه ی اولم ۱۵ ماهشه چند روز پیش بی بی چک زدم مثبت شد و سونو دادم گفتن فقط ساک حاملگی هست و فعلا جنین تشکیل نشده.

راست شو بخواین چند روزه حالم خیلی بده به سقطم فکر کردم الان باید هفته ی دیگه سونو رو تکرار کنم اگه بارداری پوچ باشه نامه ی سقط میدن.

کسی بوده تو این شرایط بارداریش پوج شده باشه؟

سن بارداریمم ۶ هفته و ۵ روز هستش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم تاپیکای قبلی منو بخون منم دقیقا شرایط شمارو دارم و باردارم تازه بچه ی من یک سالش بود فهمیدم باردارم

رفتم سونو سن بارداری ۶ هفته و ۶ روز بود و گفتن بوچه یک هفته بعد رفتم قلبش تشکیل شده بود خداروشکر و سن بارداریمو زدن ۷ هفته و دوروز

2728
2738

دوست من برای یه کشور خارجیه اونجا بهش گفتن تا دو ماه رو تموم نکرد حق سونو نداره چون بعضی بچه ها دیر اجزای اونا تشکیل میشه اگه مادر زیر دو ماه سونو بده و ببینه چیزی از بچه نیست مادر استرس میگیره برای همین تا دو ماه اونجا حق سونو دادن ندارن

بچه دوم منم تا 10 هفته نشون نداده بود سونوی اول کیسه خالی سونوی دوم جسم زرد هم از بین رفته بود جالبه بدونی سونو هم سونوی واژینال بود دیگه دکتر دستور سقط صادر کرد منم بهش گفتم یک هفته کامل صبر کنه بعد اگه توی سونو نبود سقط کنم که اول هفته 10 بچه کامل کامل بود

الانم باردارم دکتر گفت هفته 7 برو سونو ولی من نوبت سونو رو هفته 9 گرفتم تا دو ماهم تموم شده باشه مثل اون دفعه نترسم

برا چی به سقط فکر کنی عزیزم

صبر کن تا قلبش تشکیل بشه ان شاءالله گناه داره اینقد  راحت راجع به سقط صحبت نکنین

به من دکتر گفت بیا برات قرص بدم بخور سقط بشه اما من با مشورت شوهرم استخاره گرفتم

باور میکنی انگار قرآن داشت باهام حرف میزد

جوابش درومد صبر کن که اگر صبر کنی به خیر فراوان میرسی سختی زیاد میکشی اما خدا کمکت میکنه

2706