2733
2734
عنوان

نتیجه نهایی واسه اسم دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 63 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من دیانا ناراحت نشیا ولی هانا یجوریه مثل هان میمونه، وقتی چیزی را متوجه نمیشیم میگیم هان

نه ناراحت نمیشم😊

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
2728
ان شاءالله بچه ات سالم بیاد بغلت،موقع زایمانت برا من هم دعا کن😔

مررسی عزیز دلم انشالله ❤⚘🙏

انشالله توهم همین امسال تاپیک بزنی خبر بارداریتو بدی بهمون خوشحال بشیم 🙏🙏🙏🙏

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
2740

نظر سنجی میزدی بهتر بود‌

درکل هردو قشنگن و بین المللی هستن دیانا بهتره 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
چرا؟! آرا با من تغییر کرد؟!😁😅

کلا رای هانا بیشتر بود گلم😂

دیانا همون دوجنسهه ک میگن قبلا پسر بوده الان دخترشده.همه جاشم ک عملیه لب ودماغو....دیانا دادمهر

ای وای من ندیدم چرا اسم دیانا رو گذاشته رو خودش ☹

2706