2737
2734
عنوان

بچه ها ..دارم سقط میکنم خون داره میاد😭😭😭😭😭😭😭😭ا

| مشاهده متن کامل بحث + 3482 بازدید | 142 پست

الان خونریزی داری؟ چیزی دفع کردی؟ اگه ن شیاف بذار استراحت کن فقط

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم هول نکن

سریعا به یه بیمارستان زنان که مجهز به سونوگرافی باشه مراجعه کن

منم ۲سقط داشتم با هزار ترس و استرس دوباره باردارشدم

هفته شش خونریزی شدید کردم که گفتم اینم ازبین رفت.سونو رفتم دکتر گفت یه لخته خو کنار جفتته استراحت مطلق کن.قلب بچم حتی میزد.

توکل کن

و خیلی تحرک زیاد نداشته باش

من از آن روز که در بند توام ،آزادم
2738
چرا منو نترسون فوقش میفته

واقعا شما بعد چن سال باردار شدي؟؟؟

چقد ريلكسي

فقد ميگي بيوفته

چرا براي نگه داشتنش تلاش نميكني 

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
حكمت؟؟؟؟  يعني دكترا كشكن؟😳حكمت ب موندن باشه تو خونه هم ميمونه؟؟؟؟ خانم پس شما تا اخر ع ...

فکر نکنم به شما مربوط باشه.من خودم در شرایط این خانوم بودم و پزشک اونقدر بهم شیاف داد که بعدش با اینکه جنین مرده بود ولی با هزار تا مکافات سقطش کردم اونم بخاطر شیاف هایی بود که استفاده کرده بودمو و چسبیده بود به رحم.دکتر که نمیتونه به زور جلوی سقط رو بگیره.در ضمن جنینی که به مرحله سقط میرسه مطمئنا دچار یه نقصی هست .به زور نگهش دارن که بعد مثلا در 5 ماهیگ بگن این مشکل داره حالا برو بنداز.حاملگی سالم به سقط تهدید نمیشه به سادگی عقل کل.

زنگ بزن آمبولانس یا از اسنپ قسمت پزشکی یه کمک بگیر.شاید با شیاف پروژسترون بمونه 

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2706