2733
2734
عنوان

بچه ها ..دارم سقط میکنم خون داره میاد😭😭😭😭😭😭😭😭ا

| مشاهده متن کامل بحث + 3482 بازدید | 142 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای 

عزیز گریه زاری نکن 

بدتر میشی 

چیزی نشده 

طرف یه عالم لخته و خون میبینه بچه چیزیش نمیشه 

بعضی خونریزیها برا هماتوم هست برا ساب کرونیک هست 

نکن اینکارو 

زنگ بزن اورژانس وصل میکنن دکتر 

تکون نخور دراز بکش نفس عمیق بکش 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731

بیمارستان فقط

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2738

بروووو دکتر عزیرم زنداداش من خونریزی داشت رفت گفت امکان سقط هس استراحت کرد الان عمه فداش بشه ۲سالشه نگران نباش استرس داری بدتره چیکارکردی ک اینجوری شد ؟؟؟

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤
2706