2733
2739
عنوان

چیکارکنم دردهای زایمانم شروع شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 133 پست
واي من بچه ندارم  همين الان پريود شدم دارم از درد مثل مار به خودم ميپبچم.... به طبيعي كه فك مي ...

منم مریودیام مث شماست دردناک حتی مسکن میخورم نمیتونم تحملشون کنم ولی الان حاضرم ی عالمه دردتحمل کنم فقط بچموسالم بغل بگیرم😓

وقتی اسمارتیز میخوری....منم یاد کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۴۱هفته بودم درد نداشتم یه روز ازبس کلافه شده بودم رفتم بیرون سه ساعت پیاده روی کردم برگشتنی هم کر ...

بعدزایمان کردی؟؟ چ خوب واقعامنم تعریف کرچک خیلی شنیدم ولی میترسم😢

2728
منم چون ماه آخرزیاددهانه رحمم بازنشده بود دکترم بهم گفت رابطه داشته باش  فرداش دردم شروع شد

اهان رابطه خوبه واقعامن الان ۳روزه+منی  دارم ولی هنوزهیچی نشده 

2738
جدی؟ تحریک یک و دو چیه دیگه من تحـ...ک که شدم یکی روز دوم اومد  یکی همون روز یعنی نصف شب زایم ...

ینی بازم میخادتحریکم کنه اخه باراول ک رفتم هیچی بازنبودم تحریک ک کرد فقط کمی خون ابه دیدم و ترشح بارگه های خونی الان دیگه کلاقطع شده 

اهان رابطه خوبه واقعامن الان ۳روزه+منی  دارم ولی هنوزهیچی نشده

نمیدونم والا 

حتمایه تماس بادکترت بگیر

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
چ جوری تحریک میکنن؟😓

با معـ...نه سرچ بزن استریپ و زایمان میاره

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2706