2737
2734

هشت ماه مرتب زیر نظر دکترم مصرف کردم خوب خوب شدم سه روزه دقیقا جاهایی که قبلا جوش میزدم جوش زدم روی چانه هم همش هست به نظرتون بازم ادامه بدم خوب میشه؟😭😭دیگه خسته شدم از جوش

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه راکوتان اینجوریه.عوارض زیادی هم داره.ولی نباید یهو بذاریش کنار باید به مرور کمش کنی بعد قطع.یهو بداری کنار برمیگرده

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2728
همونجوریه  نمیشه که همیشه راکوتان بخوری منم خوردم خیلی صورتم صاف شده بود الانم زیر نظر دکتر د ...

اخه یکسال پیش روی چانه جوش زدم شدید بعد هشت ماه دقیقا همونجا ها جوش زدم زیاد نکنه مشکل جدی ای دارم😔

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
اصلا عوارض نداره اگه زیر نظره دکتر بخوری

اخه میگن وقتی راکوتان میخوری تا یکسال نباید بچه دار بشی.حتما عوارضی داره که منع بارداری میکنن 

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
متاسفانه راکوتان اینجوریه.عوارض زیادی هم داره.ولی نباید یهو بذاریش کنار باید به مرور کمش کنی بعد قطع ...

کمش کردم که اینطوری شدم از ناراحتی سکته میکنم😭

2738
باید دورشو کامل کنی  دورش بستگی به وزنت داره من یه بار خوردم دورشو کامل نکردم دوباره جوش زدم ...

دوستم گفت تو کوتاهی کردی شده نخوری در ماه یه بارشو شاید واسه اونه😔

کمش کردم که اینطوری شدم از ناراحتی سکته میکنم😭

ای بابا.شما ازمایشو اینام باید بدی.ولی بازم دکتر برو بگو که اینجوری.چیزای موضعی مث ابلیمو ونمک میگن خوبه بذاری تا رو پوستت خشک بشه بشور.

اخه میگن وقتی راکوتان میخوری تا یکسال نباید بچه دار بشی.حتما عوارضی داره که منع بارداری میکنن 

اره فقط نباید باردار شی، اگر نه عوارضشه خاصی نداره

من خودم دو دوره خوردم 

خیلی هم خوبه 

من از دسته جوشام به شدت اعتماد به نفسم کم شده بود، و واقعا راکوتان نجاتم داد

اره فقط نباید باردار شی، اگر نه عوارضشه خاصی نداره من خودم دو دوره خوردم  خیلی هم خوبه  ...

خداروشکر😍😍

میگم برا لک هم خوبه؟؟

کلا پوسته منو صاف صاف کرد، پوستم شده بود مثه نوزاد  الان 7دساله میگذره دیگه جوش نزدم

چه خوب.چند وقت استفاده کردین؟ من تاحالا استفاده نکردم خواهر شوهرم استفاده کرد میگفت خیای گرون شده یه بستش ۱۰۰ب بالا

2706