2733
2739

ه(تو محل ما یه مغازه هست که صاحب مغازه اسمش عین الله هست که ما صداش میکنیم عینی)ما به دکان میگیم دک.و.ن اومدم  به پسر داییم بگم برو دک.و.ن عینی گفتم برو تو ک.و.ن عینی 🤦‍♀️🤦‍♀️

حالا تو تو این کرونا و گرونی و قیمت دلار اومدی داری امضای منو میخونی   واقعا بیکارید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کجایی هستید آخه محل ماهم یه عینی هس بگو ببینم بچه محلیم عایا😁

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

یه بار رفیقای مامانم از تبریز اومدن خونه ما پسر دوست مامانم چپ میرفت راست میرفت(راستی مثل اینکه مامانش بهش گفته بود اونجا فارسی حرف بزن نه ترکی)میگفتم گوزم درد میکنه😂😂(گوز به ترکی میشه چشم)من دیگه اعصابم خورد شد گفتم مگه گوزم درد میگیره که هی گوز گوز میکنی دیدم مامانم سرخ شد دوست مامانم گفت منظورش چشه

حالا تو تو این کرونا و گرونی و قیمت دلار اومدی داری امضای منو میخونی   واقعا بیکارید  
کجایی هستید آخه محل ماهم یه عینی هس بگو ببینم بچه محلیم عایا😁

شمالیم گیلان

2738
شمالیم گیلان

عه نه بچه محل نیستیم☹️

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
یعنی پس پسر خالت به اونجا برسه در ک. و.ن عینی رو باز میکنه میره داخل؟ ؟؟ واقعا زندگی ملت چقد جذابه& ...

کون نه دختر دکون😂😂😂😂😂😂😂