2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
مگ پسرا تپل دوس دارن😂😂😂😃نشنیده بودن تاحالا

تپل مپل ندوست . 

دختر تو پر دوست دارن . استخونم که دوست ندارن دیگه بهرحال آدم باید یکم گوشت ب تنش داشته باشه بغلش کنند بچلوننش. استخون رو خو نمیشه بغل کرد میترسن میگن الان دست بهش بزنم میشکنه

زندگی زیبا دوستت دارم ...
تپل مپل ندوست .  دختر تو پر دوست دارن . استخونم که دوست ندارن دیگه بهرحال آدم باید یکم گوشت ب ...

خخخ شوهرم چه لاغر باشم چ تپل همش غر میزنه بعد زایمان دخترم لاغرشدم ۶۰ اونموقع هم میگفت چاقی الانم ک بعدزایمان پسرم چاق شدم 🙄🙄نمیفهمم دردش چیه اصن

درگیر حسی بودم که میدونسم یه بازیه ولی موندم که ببازم
خخخ شوهرم چه لاغر باشم چ تپل همش غر میزنه بعد زایمان دخترم لاغرشدم ۶۰ اونموقع هم میگفت چاقی الانم ک ...

شصت ک چاق نبودی! من شصت و سه ام بازم بهم میگن لاغر 

شصت ک چاق نبودی! من شصت و سه ام بازم بهم میگن لاغر 

قدت چنده تو چن سالته

من ۱۶۰ اره چاق نبودم اون اخلاقش جوریه نمیخاد منو تحسین کنه میترسه نخوامش دیگه هی غر میزنه الان پسرم ۷ماهشه ۸۰ بودم شدم ۷۳کیلو خداروشکر دارم کم میکنم ولی من کاری بحرفای اون ندارم خودم اعتمادبنفسم زیاده واسه ی کیلو کلی ذوق میکنم

درگیر حسی بودم که میدونسم یه بازیه ولی موندم که ببازم
قدت چنده تو چن سالته من ۱۶۰ اره چاق نبودم اون اخلاقش جوریه نمیخاد منو تحسین کنه میترسه نخوامش دیگه ...

آهان . من قدم 170  . شصت سه کیلوم بعضیا میگن خوبی همینجوری بعضیا میگن نه هنوز لاغری جا داره پرتر شی. ولی تو وقتی خودت با وزنت اعتماد بنفس داری و راضی هستی دیگه چیکار ب حرف دیگران داری مهم خوده آدمه که چی دوست داره . 

2706