2737
2739
عنوان

يني هيچكس نودل بلد نيس؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از نیم پز شدن و ابکشی 

ته یه تابه کوچیک و عمیق فشرده اش کن روز یا لابه لاش پنیر پیتزا بریز بعد قالبی درش بیار و برش بزن

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2728
من اینجوری درست میکنم که اب و جوش میارم بعد نودل و فقط میندازم توش ادویه رو اول نمیزنم یکم پخت غلیظ ...

اره. آبش خیلی نباید باشه

من فلفل هم جدا میزنم بهش با یکم آبلیمو و یه کم رب و جعفری خورد شده 

یه بارم پنیر خامه ای زدم اونم خوب بود😁

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙

سینه مرغ 2 تکه نگینی خرد شود
فلفل دلمه ای 2 تا 3 عدد
قارچ 400 گرم خرد شده
سیر رنده شده 2 حبه
فلفل سیاه
پودر سیر کمی
نودل با طعم دلخواه 3 بسته
مرغهارو بریزین تو تابه با کمی فلفل سیاه و پودر سیر ، وقتی پخت و خواست سرخ شه قارچهارو اضافه کنین  صبر کنین تا حسابی آب مواد تبخیر شه حالا سیر را اضافه کنین و مواد را حسابی سرخ کنین
فلفل هارو هم تفت بدین و قاطی مواد بریزین
حالا نودل هارو که خوب پخته بودین آبکش کنین و به تابه اضافه کنین و ادویه های داخل بسته های نودل را در این مرحله اضافه کنین و کمی سویا سس به خوراک اضافه کنید و خوب مخلوط کنین

.

من اینو چند سری دوست کردم شوهرم ک بد غذاست دوست داشت.‌..خودمم دوست داشتم یکم خوردم

2740

مواد ماکارونی رو اماده کن، نصف لیوان اب جوش اضافه کن بعد نودلیت ها رو بذار وسط ظرف، درش رو ۲۰ دقیقه بذار نودل  ها خودشون باز میشن بعد همه رو با هم مخلوط کن

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
عزیزم کانالت بهمون معرفی کن ممنون، که ما هم چیزای بیشتر و بهتری یاد بگیریم

طرز تهیه شو گذاشتم کانالارو هم برات گذاشتم هم چیزای جدید یاد میده همم اینکه هر غدایی خواستی سرچ کنی هستش 

@ashpaziyemodrn

@ashpazz

@ashpazzzzzi

طرز تهیه شو گذاشتم کانالارو هم برات گذاشتم هم چیزای جدید یاد میده همم اینکه هر غدایی خواستی سرچ کنی ...

ممنون گلم❤️❤️

چیزی ک پاین شهر بهش میگن بی ناموسی... بالاشهر بهش میگن ازدواج سفید.. پول همه چیزو قشنگ میکنه 😏😏😎

من آب که جوش اومد نودل رو میریزم ترم که شد ابکش میکنم تو کره و یکم رب تفت میدم ادویه هاشم بهش میزنم

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

ای بابا نودل یه غذای سریع 5 تا 7 دفیفه ای اینجوری که شما درست میکنین دو ساعت که باید براش مواد درست کنید . استاتر اگه یه غذای فوری فوتی میخوای که 5 دقیقه آماده است اگه نه که چه کاریه ماکارونی درست کن