2726
عنوان

يني هيچكس نودل بلد نيس؟!

435 بازدید | 33 پست

شوهرم نودل دوس داره و من متنفرم هر بار ك ميخواس ميگفتم خودت درست كن حالا ميخوام من درست كنم اما بلد نيستم ي روش بگيد خوشمزه بشه منم بتونم بخورم😕

چیزی ک پاین شهر بهش میگن بی ناموسی... بالاشهر بهش میگن ازدواج سفید.. پول همه چیزو قشنگ میکنه 😏😏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینجوری درست میکنم که اب و جوش میارم بعد نودل و فقط میندازم توش ادویه رو اول نمیزنم یکم پخت غلیظ شد ادویه رو‌میریزم اینجوری طعم ادویه قوی تر میشه توش و مزش بهتره 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
2728

گوگل سرچ بزن روش تهیه نودل بهترین دستورا برات میاد

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون

روشون توضیح نوشته.میتونی خودتم یه چیزایی اضافه کنی مثل تیکه های مرغ و کنسرو نهود فرنگی و...

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

من همیشه  اول یه گوجه رنده میکنم با کمی کره تفت میدم بعد یذره اسفناج پخته ریز خورد میکنم داخلش بعد کمی هویج ابپز میزنم و ابلیمو و اب میریزم جوش اومد ادویه داخلش اضافه میکنم بعد نودل میریزم جوشید رشته ها نرم شد و ابش کم شد میخوریم، خیلی خوشمزه میشه مزه سوپ میده خوش رنگ هم میشه 

تاپیک های مفید منو تگ کنید   

من یه ذره زردچوبه میریزم توی روغن بعدشم برای هر عدد نودل ی ق رب گوجه میریزم داخلش تفت میدم دو لیوان آب اضافه میکنم جوش که اومد نودل ها رو درسته میریزم داخلش میذارم یه ربع بپزه پودرهاشم میریزم توش نمک دیگه نزنیا خودش نمک داره تخم مرغ آبپز میکنم پنج دقیقه آخر پوست میگیرم میندازم داخلش بعدم آماده خوردن میشه

من یه دستور غیر از دستورات معمول رو میگم .

ببین اول نودلو تو آبجوش بپز . بعد آبکش کن . بعد با مواد ماکارونی ( گوشت و پیاز داغ) مخلوط کن و پریز تو یه ظرف و بذار تو فر نیم ساعت بمونه با دمای ۱۸۰ . فوق العاده میشهههههه😍😍😍😍😋😋😋😋😋

2706