2737
2739
عنوان

نامزدم میگ برا تولدت هیچجا باز نبود کادو بخرم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 83 پست

خب گفته که با خودش بری عزیزم

من به شوهرم با زبون بچگونه و ناز و پرو پرو گفتن کادو ولنتاینمو الان برام بخر🥰🥰🥰😜😜اونم منو برد باهم رفتیم من یه خرس هم قد خودم خربده برام.ولی فقط همین خرسو برام خرید مثلا جینگول منگول ولنتاین و اینارو دیگه نخرید شکلات و اینا هم نخرید حالا ولنتاین احتمالا کیک میگیریم

حالا با خودش رفتی هرچی که دوس داری بگو برات بخره

من که پرو نیسم چون شوهرمه😁ولی دخترعمم به دوس پسرش میگف اینو بخر اونو بخر من باهات بیام بیرون بهش میگفتم زشته میگف نه بابا اگه برای من خرج نکنه میره برا ینفر دیگه خرج میکنه من میموندم😵🥴😶😶😶😶😶😶با دهن بسته.حالا چی میخاست...پاستیل و اینا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
وا تولد همسرمنم ۱۴من قبل تطیلات رفتم خریدم اگه واقعا قصد خرید داشت زودتر بفکر میفتاد

خب چه میدونست تعطیلاته🤕 هرشبم تا ۸سرکاره

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پایین توضحااتم نوشتم دوس سپرمه ولی مامانش میدونخ

خب اگه دوستته ک کلا انتظاری نمیره ازش

خودتو ناراحت نکن

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بدم‌میاد بگن پول میدیم خودت بخر

ادم دوست داره یه چیزی رو با نظر طرف مقابل داشته باشه 😟

یه بار با دوستم رفتم بیرون برا تولدم میخثاست خرید کنه 

گفت بگو چی میخوای

بعد منم نمیدثنستم چی بگم

اخرش یه کیف پول نشون داد گفت لازم داری کیف پول 

گفتم نه

گفت چرا به نظرم خوبه و خرید🤣🤣

مامانم پنج تا کیف پول چرم برام درست کرده بود قبلش

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
2728
بگو من ک ازت انتظاری ندارم اشکالی نداره.ولی اگه دوس داشته باشه حداقل کادو پول نقد میده بهت ولی شما ب ...

من ک گرفتم براش تولد..

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
هیچی بابا فداسرش نگرفته اینکه میگ میخوا مببرمت خودت بخری مشکلمه خوشم نمیاد خودم برم پروو بازیه

عزیزم اتفاقا توقعتو پایین نیار یچیز خوب با پرو بازی و حرف بچگونه😁 بردار

خب چه میدونست تعطیلاته🤕 هرشبم تا ۸سرکاره

یه هفته قبل همه جا پر شده بود میخوان هفته بعدشو تطیل کنن اخبارم از سه چهارروز قبلش اغلام کرده بود

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2740
خب اگه دوستته ک کلا انتظاری نمیره ازش خودتو ناراحت نکن

بابا بنده خدا اینجوری نیس🤕😂میگ میبرمت بیرون هرچی میخوای بخر از اونچواییم ک بلد نیست نمیدونست چی بگیره تا ۸شبم سرکاره بنده خدا😑😑

خب گفته که با خودش بری عزیزم من به شوهرم با زبون بچگونه و ناز و پرو پرو گفتن کادو ولنتاینمو الان بر ...

چی بگیرم بنظرتتت

عزیزم اتفاقا توقعتو پایین نیار یچیز خوب با پرو بازی و حرف بچگونه😁 بردار

چی بگیرم بنظرتون😬دورس؟یا عروسک؟؟

دوست منم کلی عذرخواهی کرد، گفت دو هفته همه جا تعطیل شده، بیرون هم رفته بود ولی خب همه جا تعطیل بود. 

اون روز گفت ببخشید کادوت با تاخیر میشه، گفتم اشکال نداره به ازای هر روز تاخیر، مبلغ رو ببر بالاتر. 

گفت چشم. دوست دارم بدونم چی میخره واسم🤔🤔

بگو من ک ازت انتظاری ندارم اشکالی نداره.ولی اگه دوس داشته باشه حداقل کادو پول نقد میده بهت ولی شما ب ...

اینم راه حل خوبیه.عزیزم بزار خودش بگیره  تو نگیر

خوشم نمیاد مول باید کادو باشه یادگاری بمونه

من پیشنهاد جدیدتری برات دارم

یه کانال میشناسم خیلی کارای جالب می کنه

جدیدترین کارش "تابلوی پلاک عشق" یا پلاک زندگی هست، من برای عقد خواهرم سفارش دادم، خیلی خیلی خوششون اومد 😍😍
یا می تونه عکساتونو بده فانتزی کنن، چاپ کنن روی ماگ یا قاب گوشی یا... یادگاری می مونه و خیلی خاصه چون مخصوص خودتونه

آدرسشو برات میذارم ببین کلی ایده میگیری، قیمتشم خدایی خیلی خوبه 👇👇😍

طراحی فانتزی از عکس
(قابل چاپ روی ماگ ، تابلو فرش ، پیکسل ، قاب موبایل و ...)
قیمت مناسب
ارسال به سراسر کشور
ثبت سفارش :
giftforyou_ir@

ادرس کانال :

giftforyou_ir@

2706