2733
2739
عنوان

من از خدام ناراحتم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 140 پست
من نگفتم غوله و جادو میکنه میگم چرا هرچی بیشتر طرفش میری او دورتر میشه چرا کسایی که جلومن با چشم دار ...

طلبکاری دیگه عزیزم.این کارایی که شما کردی هر انسان خوبی انجام میده .اگرهر چیمیخوای به شما بده ، هر کی اذیتت میکنه خدا مجازاتش کنه دلت آروم شه ، از اینکه قناعت داری شکر میکنی ازت تشکر کنه ، راضی میشی؟ 

حواست هست که بنده ای عزیزم؟ وقتی توقع داریم هر چی ما میگیم بده ، اگر آزارمون دادن زود مجازاتشون کنه ، به قناعتمون میبالیم و به خوبی هامون ، این یعنی خدا رو نعوذبالله غول چراغ جادو دیدیم.ما هر آنچه خوبی داریم مگه غرور داره عزیزم؟ نه نداره.امامان که بیشتر سختی کشیدن بیشتر خوبی داشتن بیشتر به محرومین رسیدگی کردن طلبکار نبودن.امام زمانمون رو در نظر بگیریم ، ما چیکار داریم باهاشون؟ آقا اینو بده اونو بده اینو جور کن فلانی رو ادب کن و.... کدوم مون معرفت افزایی داشتیم؟ توی اصول عقاید خیلی ها لنگ میزنن اصلا نمیدونن خداشناسی یعنی چی ، اصلا با سنت های الهی با علت آفرینش یا این دنیا و فلسفه ش آشنا نیستن.

ما هر چی خدا و دینش و پیامبرش و امامانش فرمودن عمل میکنیم؟ یا نماز صبحمون قضاست ، کاشت ناخن مهم تره ، حجابمون درست نیست ، غیبت میکنیم ، روزه که هوا گرمه نمیشه ، از صبح تا شب هم در حال ارائه ی تحلیل های سیاسی و اعتقادی و دینی و فرهنگی و اقتصادی غلطیم.

ما همه جا گفتیم چشم ؟ 

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای خدای من 😀 دقیقا این حرفهای شما نشأت گرفته از اصول عقایدی هست که لنگ میزنه.از قرآنی که نخوندی ...

اره مطالعه کردم همش میگه مصلحته که نمیخواد میخواد بهترشو بده زمانش نشده موقعش نیس حق الناس گردنته دل شکوندی. همینا هس دلیل جواب نگرفتن کلا همش مصلحته. مصلحته من از کوچیک و بزرگ سنگین ترین حرفا رو بشنوم درصورتی که هیچوقت خودم اینجوری نبودم 

2728
آغا ما این دوست داشتنه همراه با زجرو نمیخوایم... بهمون آرامش بده ما بهش نزدیک میشیم یه کاری میکنیم ب ...

من که آدمم میگم اگه کسی قراره زمان آرامش و خوشی بیاد پیشم بهم سر بزنه ، لازم نیست بیاد.

قرار نیست خدا بهمون باب میلمون رو اگر داد بعد بریم به سمتش.رابطه ، رابطه ی عبد و مولاست.

اینم دقیقا مربوط به عدم مطالعه ست 

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
هیچگاه ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خود مقایسه نکنین مثلا شما از کجا میدونین که اطرافیانتون حس ...

زندگی کسی که تو یه اتاق 12 متریه بعد سه سال تازه نه ماهه شوهرش رفته سرکار و تا خرخره تو بدهی هسن حتی نمیتونن جایی اجاره کنن خودش نازا هس بچه دار نمیشه دائم همه ازش توقع بیجا دارن حتی نمیتونم یه گلدون داشته باشم واسه دل خودم مادرشوهرم هی میره میاد نق میزنه بعدم پای احترام که میشه عروسای دیگه که هزارو یه حرف بهش میزنن رو ترجیح میده به من حسادت داره از نظر شما؟؟ هزارو یه مورد تو زندگی تو این خونه دارم که اینجا جا نمیشه بنویسم ولی خود خدا که میبینه. 

اره مطالعه کردم همش میگه مصلحته که نمیخواد میخواد بهترشو بده زمانش نشده موقعش نیس حق الناس گردنته دل ...

نه دیگه ، نشد .اگر درست خونده بودی این سؤالت نبود عزیزم.شما تو اصول عقاید نیاز به کار داری.اگر واقعا اصول عقاید رو از منبع معتبر یاد بگیری و مطالعه کنی و شبهاترو از کارشناس بپرسی اینجور سؤالات پیش نمیاد

مادر شوهرت آدم بدیه چجوریه چرا کلافه ای ؟

ادم بدی نیس سعی میکنه خوب باشه ولی من حتی یه حریم خصوصی ندارم کوچکترین مثال اینکه حتی یه در نمیزنه میاد تو اتاقم حتی اگه با شوهرم داخل باشیم هرررر کانالی او میخواد بزنیم فیلم ببینه وگرنه قهر میکنه پشت میکنه میخوابه هرچی او میگه هرجور میگه بپزیم خلاصه که کلا ما پشمش هسیم از چی بگم اصلا. 

2738
خدا؟ اگ دیدیش سلام برسون هه

😐😐

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
زندگی کسی که تو یه اتاق 12 متریه بعد سه سال تازه نه ماهه شوهرش رفته سرکار و تا خرخره تو بدهی هسن حتی ...

عزیزم خیلی خیلی انتخاب در زندگی مؤثره مخصوصا انتخاب همسر. توی انتخاب همسر باید آینده نگری هم داشت که یه سری مشکلات پیش نیاد.شما چرا اهمیت میدی.این اطرافیان مهم نیستن.من اصلا برام مهم نیست کی چی میگه.کادرشوهرم هر چی دوست داره میگه پدرشوهرم ، من اصلا نمیشنوم.برام مهم نیستن.شرایط سخت میتونه هم به آدم بال پرواز بده هم لغزش سقوط.داشته ها رو ببین هر چند کم.خونه من یه سالنه یه آشپزخونه.آب گرم هم نداریم.با بچه ها و پرنده هامون.الحمدلله راضی ایم.یعنی من کلا مادی فکر نمیکنم.در حد ضرورت داشته باشم کافیه.مثلا اکثرا مینالیدن که مرغ گرونه نمیشه خرید.من خیلی ماه ها اصلا مرغ و گوشت نخریدم.برنج نخریدم.یاد گرفتم بدون اونها غذا درست کنم متنوع و مقوی.

ادم بدی نیس سعی میکنه خوب باشه ولی من حتی یه حریم خصوصی ندارم کوچکترین مثال اینکه حتی یه در نمیزنه م ...

حالا که شرایط اینه عزیزم ، هنرمند شو . هنر میخواد توی این شرایط بهترین بودن ، بهترین همسر مادر عروس .توی همین شرایط سخت میتونی گل کنی .

2706