2733
2734

من مجردم  ۲۸ سالمه  شده تابلو اعلانات خانواده و‌فامیل که هر کی هر متلکی می‌خواد بخاطر بهم خوردن نامزدیم و ازدواج نکردنم بارم کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

غلط کرده مگه اون خرجتو میده که بخواد چیزی بگه باید جوابشو بدی حتما نذار عقده هاشونو روی تو خالی کنن

🌸هروقت تو زندگی چیزی رو رها کردی اونوقت بهش میرسی و این یعنی یقین و ایمان🌸

باید توروش وامیستادی و جوابشو میدادی

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2740

خودش یه داداشداره ،۴۰ سالشه مجرده ..هم بد اخلاقه هم بیکار 

بعد گفتم چطوری چه خیر ؟ گفت دلمون خون از دست داداشم ...گفتم اشکال نداره غصه نخور ازدواج قسمته باید پیش باشد گفت نه اونم مثل تو نمیخواد کوتاه بیاد که ازدواج کنه 

گفتم من اون سر دنیا تو اون سر دنیا چی از شرایط من میدونی که اینو میگی !

وای خدایا😂چقد بی فرهنگن البته ببخش اسی ولی انقد کم و ناچیزن خندم گرفت😂نامزدیت بهم خورده انگشت نمات کردن، واقعا مسغرس از نظر من یعنی چی😲

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
خودش یه داداشداره ،۴۰ سالشه مجرده ..هم بد اخلاقه هم بیکار  بعد گفتم چطوری چه خیر ؟ گفت دلمون خ ...

حالا این تحفه بخواد زن بگیره کدوم پدری دخترشو به پسر 40ساله ی بیکار بد اخلاق میده اخه

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2706