2737
2734
عنوان

دختر خالم بهم. زنگ‌زد بعد یک سال هر چی تونس بارم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 26 پست

گفت نه میدونم ما با هم بزرگ شدیم دیگه از شرایطپدر مادرت هم خیر دارم نشستی کی بیاد بگیرتت دیگه اگه میخوای مزدوج شی باید کوتاه بیای گغتم‌مگه تو از کیس های من خبر داری که کوتاه نمیای ...گفت اره تو الی بلی ... گفتم اخه مگه جای تو تنگ کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم شرایط پدر مادرم اصلا بد نیس از کجا میدونی ! الکی نگو من میدونم شرایطتتون خوب نیس ... دعوا دارین ...گفتم مال قدیم بود... بعد گفتم ببین طرف باید به دل آدم بشینه کن دنبال عشق و‌عاشقی نیستم ولی حداقل به دلت باید بشینه تا خوشت بیاد جواب بدی برو بابا حالا به دلت نشینه اصلا طرف خیلی خسیس هم باشه ازدواج باید کنی فقطازدواج باید کنی 

2742

من ی بار یکی تیکه بم انداخت ی جوری شستمش ک اصن از کنارمم رد نمیشه.یادت باشه وقتی بت تیکه میندازن دست بزار رو عیب و ایرادای زندگی خودشون دیگه جرئت نمیکنن چیزی بگن میترسن

گفتم شرایط پدر مادرم اصلا بد نیس از کجا میدونی ! الکی نگو من میدونم شرایطتتون خوب نیس ... دعوا دارین ...

اخ میگفتی گوه خوریش ب تو نیومده چرا نگفتی؟😡😡

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        

فامیل کلا آشغاله مخصوصا کسایی که دخالت هم بکنن منم آشغال زیاد دارم یه نمونه ش دخترخالم ۵ماه بعد از فوت مامان۵۱سالم عقد وعروسی کرد درحالی که خیلیییی خونه ی مامیامد به حدی اونا میامدن ما نمیرفتیم کثافت عوضی این همه خوبی ما تو ۳۳ سال واگذارشون به خدا' خودتو اذیت وناراحت نکن چرا بعدازیکسال جواب تلفن شو دادی دیگه نده راحت باهاش حرف نزن از هرکس که دلخوری تمامش کن خودت راحت میشی

2740
گفتم شرایط پدر مادرم اصلا بد نیس از کجا میدونی ! الکی نگو من میدونم شرایطتتون خوب نیس ... دعوا دارین ...

میگفتی همین که تو ازدواج کردی دیدیم شق القمر کردی. برو بشین سر جات بزار باد بیاد بچه جون

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم

بعد همشاز شوهرش میناله  همیشه که رابطه خوبی نداریم  س ک س نداریم عشق نداریم فلان گفتم تو خودت که انقدر ناراحتی چرا کاری که خودت کردی و توش موندی رو‌واسه من تجویز میکنی! اره من ناراحتم ولی الان حتی اگه ۲۵ سالم بود و مجرد هم بودم خودمو میکشتم !