2733
2734
عنوان

این سایت خوبی های زیادی داره ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 59 پست

جدی؟؟؟

یا

شوخی؟؟؟

یعنی تو سایت همچین خانمای هم هست!!!

من ندیدم خداروشکر 😐

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
جدی؟؟؟ یا شوخی؟؟؟ یعنی تو سایت همچین خانمای هم هست!!! من ندیدم خداروشکر 😐

دو بار دیدم عزیزم🤦‍♀️

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فوت فیتیشا و هند فیتیشا مثل زامبی ریختن تو سایت    

هند فتیش چیه دیگه؟🤨

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        

ی کاربری بود میگف دختره چن بار اومد شخصی ...

ازم ی سوالای کرد بخدا میموندم اخرش لغوو زدم 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2731
هند فتیش چیه دیگه؟🤨

با دست تحریک میشن 

مثل همون فوت فیتیش

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
ی کاربری بود میگف دختره چن بار اومد تشخصی ... ازم ی سوالای کرد بخدا میموندم اخرش لغوو زدم 

باید شاخکات قوی باشه

تا دیدی طرف جاده خاکی میره کات کن

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2740
آره استاتر راست میگی منم دیدیم همچین موردی رو متاسفانه. حرفای ناجور میزنن 

خیلی حس بدی به آدم میدن🤕

وااای خدااا چقدر بی شرمن 

کاریشون ندارم

ولی کاش برن سراغ کسیکه مث خودشونه

فک کردم منظورت هِنده😑گفتم خدایا این دیگه چ مدل گرایشه حتما فیلم هندی دوس دارن🤦‍♀️🙈😑🤣

منم🤣🤣🤣🤣

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
کاریشون ندارم ولی کاش برن سراغ کسیکه مث خودشونه

وااای حتما عضو کلی سایت شدن به همین منظور که ظرف خودشونو پیدا کنن

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
2706