2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منظورت گیر دادن به چیزی و ول نکردنه؟ آره من دارم. تنها روشی که پیدا کردم یکم بهترم میکنه اینه که مشغول کنم خودمو با کارای مفید و اینجوری شادی و حال خوبم زیاد میشه از مسائل بد دور میشم

خوارم وسواس داره و مشاوره خیلی کمکش کرد . بهتره بری مشاوره . منطقی تر و قابل اطمینانه

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
منظورت گیر دادن به چیزی و ول نکردنه؟ آره من دارم. تنها روشی که پیدا کردم یکم بهترم میکنه اینه که مشغ ...

من چند ساله گیر میدم

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن
2738
خوارم وسواس داره و مشاوره خیلی کمکش کرد . بهتره بری مشاوره . منطقی تر و قابل اطمینانه

رفتم فایده نداشته

عزیزم نمیتونی خودت حل کنی؟ مثلا با دم کردنی و داروهای گیاهی .بری دکتر بهت قرص میده حتما عوارض داره

خب دارم میپرسم میتونم؟؟

فكر كنم فلوكستين باشه داروش

ولى خيلى عوارض داره

سعى كن درونتو آروم كنى هر چيزى كه باعث استرست ميشه بزار كنار خودت مهمى بعد كم كم افكارتو مديريت كن عزيزم

هر بار كه وسواس اومد سراغت بهش اهميت نده بگو بزار انجام ندم ببينم چى ميشه يكبار به خودت بتونى غلبه كنى تمومه و اعتماد بنفست ميره بالا

✨ Fear the one who does not fear God✨
رفتم فایده نداشته

واقعیت ره حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه .ببخشید خیلی نمیتونم کمک کنم   

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

پارسال یه اتفاق بد برای من افتاد و من واقعا به هم ریختم. بعدش وسواس فکری عملی گرفتم. خودم فهمیدم مشکلو و یه جلسه رفتم پیش روانشناس، آرومم کرد و خدا رو شکر حل شد

حالا اینکه چند سال وسواس داشته باشی رو نمی دونم باید چی کار کرد، مال من یکی دو ماه بود

بیایید آدم ها را بیشتر از آنچه تنها هستند، تنها نکنیم.
2706