2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم اینجا می گن مهریه رو قسط می بندن ماهی پونصد میدن. این راسته؟ شوهرم خودش درخواست داده.

اگه سکه باشه دولت یا ماهی یدونه یا هر سه ماه یدونه 

اگه پول باشه بستگی به درآمد شوهرت داره 

❤️🧿
واسه چی وکیل میخوای

دیروز ابلاغیه اومده. شوهرم درخواست گواهی عدم سازش داده.

نوشته مدارک ارائه داده. می دونین چه مدارکی ممکنه جمع کرده باشه؟ من یه ام آر آی داده بودم نرمال بود یادمه ازش عکس داشت توی گوشی اش. یا آزمایش تیروییدم.

"راجع به" رو درست بنویسیم.
2738
دیروز ابلاغیه اومده. شوهرم درخواست گواهی عدم سازش داده. نوشته مدارک ارائه داده. می دونین چه مدارکی ...

عدم سازش ربطی به مدارک پزشکی نداره

یعنی تفاهم نداریم دادگاه هم شما رو سه جلسه می‌فرسته مشاوره با هزینه خودتون

عدم سازش ربطی به مدارک پزشکی نداره یعنی تفاهم نداریم دادگاه هم شما رو سه جلسه می‌فرسته مشاوره با هز ...

یه کاغذی توی مدارکش بود دیدم نوشته با توجه به مستندات ارائه شده. من پارسال زیاد دکتر رفتم. غیر از تیرویید همه نرمال بود. یواشکی از همه ش عکس گرفته بود. بعد یه سال من متوجه شدم.

"راجع به" رو درست بنویسیم.
یه کاغذی توی مدارکش بود دیدم نوشته با توجه به مستندات ارائه شده. من پارسال زیاد دکتر رفتم. غیر از تی ...

دادگاه اونها رو ملاک قرار نمیده اگه ادعای شوهرت اینه که تو مریضی سخت داری که نمیشه باهات زندگی کرد اون رو باید پزشکی قانونی تایید کنه

2706