2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن ولی به نظرم خیلی نمیتونه حقیقت داشته باشه من خیلیا رو دیدم که شیرین خوردن پسر شده یا ترش خوردن ...

ایشالا شوهرت طعم بابا و خودت طعم شیرین مامان بودن رو بچشی گلم🤩🤩🤩🤩🙏🤩🤩🤩♥️ مشکلت چیه؟

خدایا شکررررت🙏 
2728

من اصلا یه چیزی رو دائما مصرف نمیکنم مثلا بعضی وقتا هوس یه چیز و میکنم بعدا اصلا ازش نمیخورم مثلا قبلا به میخوردم الان عمرا بخورم.همه چی میخورم نمیتونم بگم فقط عاشق یه چیز هستم😂ولی ترشی دوس دارم خیلی اونم بخاطر فشار رعایت میکنم کم میخورم

همه کسم دخترم❤
عه خواب آلوام هستین؟؟

من رودخترام فقط ترشی

همسایمونم شیرینی میخورد رودتا پسراش پسربود

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2738
خیلیام اصلا هوس هیچی ندارن و انگار ن انگار باردارن یعنی اونا بچه شون خنثی است؟

ترنس هست😅😅😅

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
دعاکنید برای من ازصمیم قلب که به منم خدا دختر بده  همین الان دعا کن

چشم عزیزم حتما 

ولی کلا زیاد پیگیر علائم نباش چون علائم واسه هرکس فرق داره 

من علائمم روهرکس میدیذ میگفت پسره ولی دختربود 

شماهم انشاالله خدایه دختر خوشگل و نازبهت میده

خدایاشکرت
ازته دلتون برام دعا کنید خدا بهم دختر بده

دعا میکنم سالم باشه  

اگرم دختر نبود شاید پسر با آی کیوی بالا شد که کل قرآنو حفظ کنه و بهترین مدارج تحصیلی رو بگیره  

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2706