2737
2734
عنوان

بالاخره رفتم دیدمش

524 بازدید | 39 پست

تو تاپیکای قبلی گفتم کسی که دوسش دارم بعد چن ماه اومده شهرخودمون رفتم امروز مغازشون ببینمش😕بچه ها من چن وقته خیلی لاغر شدم مخصوصا صورتم اونجا هم رفتم به خودم نرسیدم حس میکنم خوشش نیومد😭

میشه واسه خوشبختیم در آینده یه صلوات مهمونم کنی😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

عجب 😶😶

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

دلشم بخاد 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2740

بنظر من اگه خودت به خودت بگی من زشت شدم بد شدم همون حیو به دیگری انتقال میدی ناخواسته من دیدم خانمایی که اصلا زیبایی ندارن ولی اعتماد بنفس بالایی دارن و حتی چاقیشونم یه نوع زیبایی میبینن و بهترین ازدواج هارو داشتن

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
چرا همچنین فکری کردی 

اخه هرچی میگم نظرتو بگو هیچی نمیگه

اون اولش خودش بدون اینکه من بگم گفت قشنگی ولی خب من دوس دارم یه جور دیگه بگه😕

میشه واسه خوشبختیم در آینده یه صلوات مهمونم کنی😊

خب چرا به خودت نرسیدی 

البته بگم  همینجور ک رفتی خوبه ها 

حالا به خودت میرسیدی فکر میکرد خیلی مهمه ک براش این همه وقت گذاشتی ک خودت و خوشگل کنی

همون ساده بهتره همون جور ک هستی قبول میکنه و خوشش میاد

و خدایی ک بشدت کافیست💛‌
2706