2733
2739
عنوان

خونتون چند متره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1837 بازدید | 151 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا کاری به این دوستان که گفتن ندارم. چطوری همه خوته ها بزرگ .بحث مهریه میشه سکه ها بالا۱۰۰۰.پس این ...

عزیزم همه خونشونو الان که نگرفتن😂😂یه زمانی خونه خیلی ارزون بود من خونمون تقریبا ۹۰ متره اونموقع گرفتیم ۷۰ تومن

الان ۴۰۰ ۵۰۰ هس یا بیشتر

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2728

ایشالا همه مستاجرا صاحبخونه بشن ..

بلند بگو آمیننن

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 
2738
هیچ خوشبختی خودتون رو در گرو متراژ خونه و اینا نزارید .من مامانم تو خونه ۱۲۰۰متری بزرگ شده .اما تو ی ...

درسته حرفت عزیزم

من خداروشکر خوشبختم مغازه هم داریم ولی خونه رو هرچی زور میزنیم که بخریم تا گرونتر نشده نمیتونیم تهران مستاجری رفتن هم کم کم ۲۰۰ سیصد رهن و زیر ۱تومن اجاره نیستش

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
حالا کاری به این دوستان که گفتن ندارم. چطوری همه خوته ها بزرگ .بحث مهریه میشه سکه ها بالا۱۰۰۰.پس این ...

منم هستم منم هستم 🤣

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

منطقه فرق داره 

امکان داره اجاره یه خونه ۶۴متری بالاشهر تهران با یه خونه ویلایی تو منطقه های پایین تر یکی بشه دگ قیمت خود خونه ک بماند

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍

2 هفته هست به این نتبجه رسیدم خونه کوچیک خپذم بهتره 100 متره هست 

خونه بابام 180 متر زیرینا بدون حیاط و طبقه بالا پیر شدم از بس باید جم کنم 😭😭😭😭 دو روز طول میکشه تا جارو کنم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706