2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره تا دلت بخواد اونم موقع هایی که میخوام بخوابم مخصوصا شبها .😐😐😐درمانم نشدم ولی فکر کنم به خاطر اینه که قبل خواب خیلی فکر میکنم به مصیبت هام😁

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
2738
چطور متوجه نشدم یعنی مثلا یکی مزاحمت ایجاد کنه؟

یه حمله عصبی و استرسیه که علائم زیادی داره 

مثلا احاس میکنی به سختی نفس میکشی و هر لحظه ممکنه قلبت وایسه 

یا اینکه داری دیوونه میشی

ضربان قلبت میره بالا و 

.

.

.

درکل خیلی حس بدیه من یه مدت داشتم روزی چند دفعه حمله بهم دست میداد

اره تا دلت بخواد اونم موقع هایی که میخوام بخوابم مخصوصا شبها .😐😐😐درمانم نشدم ولی فکر کنم به خاطر ...

جدی بگیرین لطفا طولانی مدت کلافه کننده س - من از خواب بیدار میشدم یا در طول روز بعضی و.قتا هم موقع خواب میترسیدم چشمامو ببندم فکر میکردم ممکنه بمیرم

مشاورم بهم گفت یه پیامی به شکل غلط بین مغز و قلب رخ میده یعنی این حس رو منتقل میکنه که هر لحظه ممکنه بمیری ولی در واقع هیچ اتفاقی نمیفته و در نهایت هر دفعه که دچار این حمله میشی فوقش 5 دقیقه طول میکشه - من دارو نخوردم چون نمیتونستم زیاد بخوابم اکثرا خواب آورن دیگه ولی معمولا بعد از یه اتفاق خیلی ناخوشایند رخ میده - من بعد از یه جر و بحث شدید اینجوری شدم ولی الان دیگه اون حس رو ندارم اصلا - خدارو شکرررررررررررر

جدی بگیرین لطفا طولانی مدت کلافه کننده س - من از خواب بیدار میشدم یا در طول روز بعضی و.قتا هم موقع خ ...

من بیشتر به خاطر استرسم فکر کنم.یعنی مواقعی که خیلی استرس دارم که بیشتر اوقات هست😔اینطور میشم

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
2706