2733
2734
عنوان

شلختگی بارداری کی تموم میشه آخه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 56 پست

از شلختگی بارداری تبدیل میشه به شلختگی شیردهی😁 من تو مرحله دوم شلختگیم🤭 مادرشوهرم همیشه میگه تا بچه هات کوچیکن خودتو برای تمیز کردن خونه اذیت نکن. از بودن کنار بچه هات و شلوغیای اسباب بازی و زندگی لذت ببر. بعدا وقت برای تمیزکاری و مرتب بودن زیاده😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برعكس منم همش دوست دارم غذاها ي خوشمزه درست كنم تا اماده هم ميشه بايد بخورم اصلا تحمل ندارم

مثل منی 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
2731

همین وضع ادامه داره کاری نمیشه کرد😁منم همینجور بودم. فقط میتونستم برم دوش بگیرم.

دیگه از ماه ۷و۸بهتر شدم همش دلم میخاست کار کنم خونه رو تمیز کنم. الانم خونم دسته گله😅😅 تا چیزی بهم میریزه سریع تمیزش میکنم چون نزدیک زایمانمم هست

تو هم صبر کن ماه های بالاتر بهتر میشی، حتی عاشق کارای خونه هم میشی و انرژیت زیاد میشه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
از شلختگی بارداری تبدیل میشه به شلختگی شیردهی😁 من تو مرحله دوم شلختگیم🤭 مادرشوهرم همیشه میگه تا بچ ...

خیلی خوبه راست میگه. منم باخودم هر روز فکر میکنم بچها بزارن بریزن .بپاشن این فکر فقط ده دقیقخ روم جواب میده. هنوز اعصاب داغون که خونم کثیفه بعد هنو فکر میکنم یه روزی تنها میشم با یه خونه تمیز ولی چه فایده تنهام‌گوشه خونه

از شلختگی بارداری تبدیل میشه به شلختگی شیردهی😁 من تو مرحله دوم شلختگیم🤭 مادرشوهرم همیشه میگه تا بچ ...

اره راس میگی بعدشم که بچه میاریم و تاچند ماه اینجوری درگیریم

این‌ شام ناهار درس کردن ازخونه تمیز کردن بدتره اشتهای درس حسابی هم ندارم خداقل بخورم لذت ببرم😭

وای موافقم

از بیشتر غذاها بدم میاد نه میدونم چی بپزم نه حسشو دارم

من که انقدر شکمو بودم الان فکر غذا هم آزارم میده

2740

استارتر منم عین توام تازه بچه کوچک هم دارم و هفته ۳۳ هستم . هفته پیش با کلی درد خونه رو تمیز کردم که موقع زایمان کثیف نباشه ولی دوباره همه چی ریخته بهم غذا درست کردن که عذاب  شده واسم تازه بعد هفت ماه میتونم مرغ و برنج بخورم که خدا رو شکر مرغم دیگه نداریم 😐

وای موافقم از بیشتر غذاها بدم میاد نه میدونم چی بپزم نه حسشو دارم من که انقدر شکمو بودم الان فکر غ ...

افرین منم قبل بارداری انقدر غذاهای خوشمزه و متنوع درس میکردم

استارتر منم عین توام تازه بچه کوچک هم دارم و هفته ۳۳ هستم . هفته پیش با کلی درد خونه رو تمیز کردم که ...

اره همون دیگه این غذا درس کردن فقط خونه رو بهم میزنه . گاز کثیف میشه طرف کثیف میشه . اصلا یه وضی باز آدم میل به غذاش خوب باشه بخوره لذت ببره میگه می ارزه . من شوهرم نباشه با یه چیزی سر میکنم مجبورم بخاطر اون غذا درس کنم

هنوز اول کاری بعد زایمان بدتر هم میشه همش میگی کاش یکم بچه بخوابه به کارات برسی وقتیم خوابید خودت از ...

منم از همونم که گفتی .الان یکم بیخابم دارم میوفتم

2706