2726

وای من ماه پنجم رو تموم کردم ولی چرا شلختگیم تموم نمیشه خیلی خونه امو بی سلیقه نگه میدارم 😭حوصله هیچ کاری رو ندارم تنبلیم میگیره ظرف بشورم وای غذا درس کردن که برام موذل شده . الان ۲هفته اس میخام جارو بکشم حوصله ام نمیکشه 

همسرمم تا جایی که ممکنه کمکم میکنه ها ولی خب مردا دیگه تا یه حدی میتونن😭 و مشگل اینجاست که خونه ام اینجوری بهم ریخته میشه خودم حالم بد میشه ولی دست خودم نیس زورم میرسه یه پتو تا کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با همسرتون برنامه بریزید آخر هفته ها خونه رو تمیز کنید  اگه می تونید از مامان یا خواهر یا دوست ...

اینجا غریبم کسی  رو ندارم😞 حالا اخر هفته تظافتم بکنم این کارای روزمره ناهار شام ظرفاش روی گاز همه که هست 😂

بچه ی دیگه هم داری ؟؟؟ اگه دو نفرین که یه بار تمیز کن. دیگه ریخت و پاش نمیشه.اگه بچه ی کوچیک داری که ...

نه بچه کوچیک ندارم ولی ریخت وپاشم میشه خودم ریخت وپاش میکنم اتفاقا

من دو هفته اس افتادم به جون خونه یه خونه تکونی حسابی کردم چون بعدش برا عید دیگه نمیتونم فقط گاز و کف اشپزخونم مونده 

از بس کار کردم دیشب تا حالا افتادم جای سزارینا قبلیم درد مبکنه وحشتناک نمیتونم بشینم😣

وخدایی که به شدت کافی است....
من دو هفته اس افتادم به جون خونه یه خونه تکونی حسابی کردم چون بعدش برا عید دیگه نمیتونم فقط گاز و کف ...

بابا از الان زوده داری کارای عید میکنی‌ با اون وضع؟

من چی بگم تو ۸ ماه هستم یه دختر یک سال و نیمه شیطونم دارم شوهرمو خودمم کرونامون مثبت شده یعنی متلاشی ام

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
من دو هفته اس افتادم به جون خونه یه خونه تکونی حسابی کردم چون بعدش برا عید دیگه نمیتونم فقط گاز و کف ...

اشتباه نکن من سر حاملگی اولم نزدیک زایمانم فرشامونو شامپو فرش کشیدم یک ماه کانال دستم بسته بود پدرم دراومد از دست درد

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
من چی بگم تو ۸ ماه هستم یه دختر یک سال و نیمه شیطونم دارم شوهرمو خودمم کرونامون مثبت شده یعنی متلاشی ...

وای کرونا گرفتی ؟؟؟ الان دکتر بهت دارو داده؟داروهاش واسه بچه که ضرر نداره؟

[QUOTE=166820310]بابا از الان زوده داری کارای عید میکنی‌ با اون وضع؟[/QUOTکلا خونه تکونی کامل کردم که دیگه عید انجام ندم چون اوضام خوب نیس بعدش 

وخدایی که به شدت کافی است....
2706