2733
2739
عنوان

واریکوسل خفیف و آزو اسپرم🥺

1047 بازدید | 20 پست

سلام من دو سال ونیمه اقدامم هنوز موفق نشدم تازه فهمیدیم که شوهرم اسپرم نداره ینی کلا پنج هزار تا تعداد اسپرم هاشه و اینکه اسپرم زنده و قابل تحرک نداره صفر صفر و اینکه تازگی رفتیم سونو گرافی بیضه تشخیص داده واریکوسل خفیف تامتوسط یکطرفه داره دکتر بهمون گفت دوماه دارو بخورین اگ نتیجه ندیدین بیاین ماهم الان چهار ماهه شوهرم هی همون داروها رو میگیره میخوره نتیجه ندیدیم الان واقعا خیلی سخت میگذره توروخدا اگ نتیجه دیدین خودتون یا اطرافیانتون بااین شرایط بگین

اتفاق خوب من منتظرتم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک مورد اینجوری دیدم، البته چون آدم فضولی نیستم هیچ وقت درباره بچه دار شدن دیگران کنجکاوی نکردم، چیزهایی که میدونم و خود شخص برام تعریف کرده ، شوهرش ازواسپزم بود و با ای وی اف بچه دار شدن عزیزم، توکلت به خدا باشه، ناامید نشو

2731

عزیزم همسر منم همین مشکل رو داره برین پیش یه پزشک تا آزمایش تانل اسپرم براشون بنویسه این آزمایش خیلی تو نتیجه عمل موثره

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
چرا عمل نمیکنه...مادرگیر همین مشکل بودیم.شوهرم عمل کرد بهتر شده ..ولی اقدام نکردیم هنوز .

نمیدونم واقعا نمیتونم بشینم باهاش صحبت کنم همش میگم نکنه ناراحت بشه کلا اونموقع ک فهمید مشکل داره هم نمیتونست باور کنه خیلی مغروره 

اتفاق خوب من منتظرتم❤️
2738

ما هم چند سال درگیر بودیم و همه دارو میدادن و می گفتن هیچ راهی نداره مگه آی وی اف 

ولی ما انجام ندادیم چند تا دکتر دیگه هم رفتیم گفتن عمل کنید شاید نتیجه داد 

اما امسال دکترش رو عوض کردیم و آزمایش تانل گرفت و گفت چون تانل بالاست اگر عمل کنید نتیجه نداره باید دارو بخوره 

حتی گفت به عمل هم نیازی نیست 

الان دارن دارو مصرف میکنند 

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
یک مورد اینجوری دیدم، البته چون آدم فضولی نیستم هیچ وقت درباره بچه دار شدن دیگران کنجکاوی نکردم، چیز ...

مرسی عزیزم من بهش یکبار فقط گفتم بریم اصلا جوابمم نداد کلا😶😥

اتفاق خوب من منتظرتم❤️
نمیدونم واقعا نمیتونم بشینم باهاش صحبت کنم همش میگم نکنه ناراحت بشه کلا اونموقع ک فهمید مشکل داره هم ...

با لحن خوب وآروم بگو که حساس نشه...ولی اگر پشت گوش بندازه ممکنه همین ۵هزارتا هم صفر بشه واین خیلی بد میشه...

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
عزیزم همسر منم همین مشکل رو داره برین پیش یه پزشک تا آزمایش تانل اسپرم براشون بنویسه این آزمایش خیلی ...

دکترمون همایمون عباسی اصفهانه هرکی رفته پیشش نتیجه دیده مرسی حتما بهشون میگم

اتفاق خوب من منتظرتم❤️
با لحن خوب وآروم بگو که حساس نشه...ولی اگر پشت گوش بندازه ممکنه همین ۵هزارتا هم صفر بشه واین خیلی بد ...

ما تو ی شهر خیلی کوچیک زندگی میکنیم باید بریم اصفهان ک بریم پیش دکترمون این راه دوری خودش دردسره

اتفاق خوب من منتظرتم❤️
دکترمون همایمون عباسی اصفهانه هرکی رفته پیشش نتیجه دیده مرسی حتما بهشون میگم

بله دکتر خوبیه 

البته ما پیش پیمان صالحی میریم تو شهرک سلامت همون اصفهان 

2706