2733
2734
عنوان

طلاق ب خاطر دروغ گویی و پنهانکاری همسر کسی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4827 بازدید | 75 پست
شوهر من تحصيلكرده  باهوش خوشتيپ و پولدار و خوش اخلاقه. ولي تو كار خونه تنبله. بعد هم هر كار ...

اینم هیچ کار نمیکنه تو خونه

برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمی‌دونم ولی چرا انقد طلاق رایج شده که بخاطر هر چیزی میخواید طلاق بگیرید...الان ۵ساله ازدواج کردم نم ...

منم نمیتونم تنهایی برم بیرون یا با دوستام فقط با خودش

برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی
2731
تا دلت بخواد برای چیز های بیخود مثلا طرف زنشو طلاق  داده بعد ۶ سال به یه بچه ۴ ساله گفته زنم پر ...

عزیزم اون مورد اولی که گفتی چقد من بخاطرش توهین شنیدم فقط میخوام یه چیزی بگم و لطفا کسی که مخالفه ریپلای نکنه به نظرتون احتیاجی نیست 

بخاطر همون مورد اولتون هست که همه خانوما باید نامه سلامت از پزشکی قانونی داشته باشن اگه اون خانوم هم داشت میتونست از شوهر نامردش شکایت کنه بخاطر تهمتش

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
عزیزم ما سال ۹۳ عقد کردیم تا الان یه روز خوش باهم نداشتیم و همش مشکل داریم سر‌هرچیزی اصلا باهم نمیسا ...

شویمنم همینه بخاطر بچه ساختم

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺

کلا زنا در روز4/5بار دروغ میگن ولی مردا فک کنم حدود 20بار.شاید باورت نشه ولی همه مردا دروغ میگن....چون میترسن اگ راجب به یه چیزی راستشو بگن مردونگیشون زیر سوال بره(که نشونشم تو بچگیه میگن مرد که گریه نمیکنه...و‌ یاد میگیرن که باید دروغ بگن چون مردن چون نباید زیر سوال برن)منم از دروغ عاصی شدم اما چاره ای نیست شحصیتشه دیگه....مث زنا ک غیبت میکنن مردام دروغ میگنو خالی میبندن

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃
کلا زنا در روز4/5بار دروغ میگن ولی مردا فک کنم حدود 20بار.شاید باورت نشه ولی همه مردا دروغ میگن....چ ...

وای اصلا تو عمرم مرد اینطوری ندیدم اصلا یه حرف راست از دهنش بیرون نمیاد باورت میشه دیگه هرچی بهم میگه باورنمیکنم میگم این عجوبه هست هرچی میگه یه دروغی توش هست

منم نمیتونم تنهایی برم بیرون یا با دوستام فقط با خودش

عزیزم چرا وقتی مشکل داری بچه دار شدی ؟؟تو که سنتی کمه پس جای نگرانی ام نداشت 

بی عشق زیستن را …                                                جز نیستی چه نام است ….                                                                                    :🫀🤍                          ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨
وای اصلا تو عمرم مرد اینطوری ندیدم اصلا یه حرف راست از دهنش بیرون نمیاد باورت میشه دیگه هرچی بهم میگ ...

میدونم دیدم همچین آدمی،،،،،.،خیلیم بده،،،،،،ولی تکلیف بچه ت چی میشه ،،،خانوادم پشتت نباشن سخته 

کلا زنا در روز4/5بار دروغ میگن ولی مردا فک کنم حدود 20بار.شاید باورت نشه ولی همه مردا دروغ میگن....چ ...

حالا شوهر منم حرف نمیزنه میگم کجا بودی بیرون دیگه هرچی ازش میخوام توضیح بده نمیده دروغ نمیگه ولی جوابمو نمیده این خودش از صدتا دروغ بدتره 

بی عشق زیستن را …                                                جز نیستی چه نام است ….                                                                                    :🫀🤍                          ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨
میدونم دیدم همچین آدمی،،،،،.،خیلیم بده،،،،،،ولی تکلیف بچه ت چی میشه ،،،خانوادم پشتت نباشن سخته 

۳ دنگ خونه مال منه البته اون نزده ها بابام داده بچمو خودم میگیرم  دیگه خیلی افسرده شدم شب و روزام همش گریه ست خسته شدم تحمل ندارم همش از خدا مرگمو میخوام نمیدونم چیکار کنم همه فکر میکنن خیلی خوشبختم

2706