2752
2734
عنوان

طلاق ب خاطر دروغ گویی و پنهانکاری همسر کسی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4826 بازدید | 75 پست

نمیدونم والا. من یه دوست دارم میتونم بگم فرشته به تمام معناست. ولی اینقدر پدرش سخت گیره کلا دوست من دروغگو بار اومده

به صورت عصبی دروغ میگه. دست خودش نیست. اضطراب داره راستشو بگه. حتی وقتی میدونه هییییچ اتفاقی قرار نیست بیفته. نمیشه با این دو خطی که شما گفتی نسخه پیچید. باید کل رابطه تون با هم و کل گذشته همسرت واکاوی بشه.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

متوجه بودم ولی خانوادم پشتم نیستن اصلا برای طلاق

خب لااقل بچه دار نمیشدی

اگه قرار به عذاب بود خودت تنها میکشیدی

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
شاید از زیادی چک کردنش دروغ میگه یا میترسه اتفاقی بیفته، مثلا تا دروغ میگه واکنش شما چیه؟؟؟ 

هیچی دیگه برام عادی شدش چیزی میخواد تعریف کنه دیگه گوش نمیدم اصلا چون میدونم دروغه همش داره دروغاش لو میره

برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی
2731

نمی‌دونم ولی چرا انقد طلاق رایج شده که بخاطر هر چیزی میخواید طلاق بگیرید...الان ۵ساله ازدواج کردم نمیزاره پامو از خونه بیرون بزارم حتی اشغالم نمیتونم بیرون بزارم یا هی بهم میگه درو برای کسی باز نکنی ...نمیگم فکر طلاق نکردم چرا کردم ولی بعدش میگم شاید خوب شد همه تلاشمو میکنم که خوب بشه ..شمام تلاشتو بگن مخصوصا که بچه داری ..من بچه ام ندارم کارم خیلی راحت تر از شما

🫀                                                            ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨

شوهر من تحصيلكرده  باهوش خوشتيپ و پولدار و خوش اخلاقه. ولي تو كار خونه تنبله.

بعد هم هر كاري ميخوام بكنم مسخرم ميكنه. 

و هرچي ازش ميخوام مثل طلا و اينا ميگه مگه املي طلا ميخواي.

ميخوام رانندگي كنم ميگه مشنگي ميزني درو ديوار.

ميخوام درس بخونم ميگه ميخواي چيكار.

كلا ميزنه تو سرم

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
نمیدونم والا. من یه دوست دارم میتونم بگم فرشته به تمام معناست. ولی اینقدر پدرش سخت گیره کلا دوست من ...

عزیزم ما سال ۹۳ عقد کردیم تا الان یه روز خوش باهم نداشتیم و همش مشکل داریم سر‌هرچیزی اصلا باهم نمیسازیم 

برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی

تا دلت بخواد برای چیز های بیخود مثلا طرف زنشو طلاق  داده بعد ۶ سال به یه بچه ۴ ساله گفته زنم پرده بکارت نداشته موقعه ازدواج بعد رفته با یه زن دو تا بچه ازدواج کرده ......یا ازدواج های رو به رو مثلا برادرو خواهر عروس و داماد یه خانواده بشن یکیشون طلا بگیره اونم یکیم طلاق میگیره .....یا طرف زن دوم مرده بوده همین که مرده پیر شده رفته طلاق گرفتع پسر بزرگش۲۵ سالش بوده گفته توانایی جنسی نداشته🤔

.....🤪....

تو عقد جدا شدن

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
شوهر من تحصيلكرده  باهوش خوشتيپ و پولدار و خوش اخلاقه. ولي تو كار خونه تنبله. بعد هم هر كار ...

منم میزد تو سرم محلش ندادم طلامو فروختم گواهیناممو گرفتم..بعد گفتم اگ ماشین ندی دستم مهریم میزارم اجرا با پولش ماشین میخرم🙂

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
بچه ها دیروز پیاز بزرگ بود نصفش پختم نصف دیگش میشه امروز بپزم یا خوب نیست.....دیگ پیاز ندارم😐

اره میشه ولی همیشه بزار تو نایلون یا یه ظرف دربسته 

🫀                                                            ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨