2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اول سال عمل کیسه صفرا انجام دادم و دکترم گفت هم خودت هم خانواده دیگه اصلا روغن مایع یا جامد نخورین خیییییلی مضره اگه میتونین روغن حیوانی مثل روغن زرد یا دنبه بخورین اگه نه هم روغن زیتون اصل.من واسه رو برنج و بعضی غذا ها روغن زیتون اسپانیایی گرفتم واسه خورشت و اینجور چیزا هم روغن دنبه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2731
از اسمت خوشم اومد

اسم پیج اینستامه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
اصلا  شفته بشه ، سالمتره و خوشمزه تر

علاوه بر طعم قیافه غذا هم باید خوب باشه

بدون روغن برنج کف میکنه تیره میشه شفته میشه

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
چو میبینی ک نابینا و چاه است اگر خاموش بنشینی گناه است 🙋‍♀️

دمت گرم با این جوابی که دادی گلم 👌🏻👌🏻👏🏼👏🏼👏🏼👍🏻👍🏻

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2738

[QUOTE=166814197]اصلا پلو با روغن مایع به دلم نمیشینه. روغن جامد هم می ریزم زیاد نیست[/QUOTE پلو من ی بار آب روغن ب برنجم دادم با روغن جامد وفتی خواستم دمش کنم رنگ برنج رو از سفیدی برد خیلی ک بده لادن هم بود

علاوه بر طعم قیافه غذا هم باید خوب باشه بدون روغن برنج کف میکنه تیره میشه شفته میشه

قیافشم خوبه

بالاخره بعد چند سال یاد گرفتم بدون روغن غذا بپزم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706