2733
2734
عنوان

اولین بارمه میخوام غذا بپزم🤐

307 بازدید | 34 پست

😐

چینقد پخت برنج سخته🤐الان گیج شدم اول برنج روغن نمک یا اول آب برنج بعد...😫ببینم اخرش یه دسته گلی ب اب میدم ابرومونو ببرم😐😑

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نو عروس هستی؟

نه مامانم عمل داره میخواد بره کلینیک من باید واسه خودمو بابام غذا بپزم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
میخوای کته درست کنی با آب کش 

مامانم پلو پز واسم اورده پایین میگه میترسم اب جوش بریزی رو خودت😐

اول اب بزار جوش بیاد نمک بزن  بعد برنج بریز توش.هروقت دانه برنج نرم شد اب کش کن ته قابلمه روغن بریز برنج بریز داخلش دم کن بزار

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2738

برنج ایرانی:

اگه کته میذاری مثلا اگه ۲ پیمانه برنج استفاده میکنی ۳پیمانه آب بریز توش با خیلی کم نمک و روغن ، به جوش که افتاد زیرشو کم کن درشو بذار یکی دوبار هم بزن آبش که خشک شد دیگه هم نزن بذار دم بکشه

آبکش هم وقتی برنج رو بین ۲تا انگشتت فشار دادی یا یکی دوتاشو خوردی با دندونت تست میکنی برنج هم نباید خام خام باشه هم نباید کاملا نرم باشه درحالیکه یکم نرمه یه سفتی و خامی باید توش داشته باشه آبکش میکنی بعد که دوباره میریزی تو قابلمه نصف لیوان آبجوش با هرچقدر روغن روش پخش میکنی و میذاری رو شعله هروقت برنجت بخار کرد زیزشو کم میکنی تا دم بکشه ( نمک یادت نره قبل ابکش کردن تو آب بریزی بعد برنج بجوشه و آبکش کنی)

ی غذای ساده بزار خب؟ حیف برنج نیست تو این گرونی خراب کنی؟؟

😐😑دیگه اونقدرام خنگ نیستم تو پلوپز میخوام بپزم 

مامانم پلو پز واسم اورده پایین میگه میترسم اب جوش بریزی رو خودت😐

پلو پز اسونه فک کنم برنج اب نمک روغن میریزی تنظیم میکنی سرش میزاری خودش همه کاری میکنه 

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2706