2733
2734

تاحالا زایمان نکردم ولی تصور بریدن هفت لایه شکم و دوران نقاهتش  خیلی برام وحشتناکتر از درد چندساعته ی طبیعیه

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا

اره. و از طرفی چون خودم کنار زایمان طبیعی ابجیم تمام مراحل کنارش بودم، ترجیحم طبیعی هستش ب شدت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از طبیعی میترسم اصلا نمیتونم تصور کنم زایمان طبیعی کنم🥴

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت                                           

من درد دوتاشو کشیدم

درد چند ساعتی گفتنش راحته 

ولی من بعد ۱۰ماه کابوس اون ۱۳ساعت درد کشیدنو میبینم 

سزارین دردش با شیاف میفته 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738

معلومه هنوز نزاییدی. سزارین کاملا کنترل شده است ولی طبیعی معلوم نیست چه جوری پیش میره.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

من طبیعی بودم صد در صد توصیه میکنم ب سزارین 

ن ب خاطر دردی ک کشیدم بخاطر بچم چون تو زایمان خیلی اذیت شد و در اخر تو شکمم خون خورده بود سه روز شستشو معده و چیزایی ک پرستارا نمیگفتن و معجزه ک شد 

اره. و از طرفی چون خودم کنار زایمان طبیعی ابجیم تمام مراحل کنارش بودم، ترجیحم طبیعی هستش ب شدت

ترسناک نبووود؟؟؟

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

وای نه طبیعی دردش غیرقابل تصوره من 13 ساعت درد طبیعی کشیدم در آخر سز شدم خیلی راحت بود من به هر کس بارداره فقط پیشنهاد سز میدم

باب اسفنجی:هر چی میکشم از سادگیمه پاتریک خوب ساده نباش  راه راه باش  
من درد دوتاشو کشیدم درد چند ساعتی گفتنش راحته  ولی من بعد ۱۰ماه کابوس اون ۱۳ساعت درد کشیدنو م ...

مگ بیحسی اپیدورال نزدی؟

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا

نه بابا چه ترسی من اونقدر خوشحال بودم که بچه ام به دنیا میاد اصلا به سزارین فکر نمیکردم  فقط میخواستم بچه ام سالم به دنیا بیاد ، جاریم الان اتاق عمل گل پسرش به دنیا بیاد😍

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
2706