2737
2739
عنوان

با کدوم آشنا بشم؟

265 بازدید | 30 پست

من 33 سالمه مجردم. خودم فوق لیسانس و خواهر برادرم دکترن و خارج از کشور. یک نفر اومده توی زندگیم. دیپلمه هست ولی خیلی مهربون و با احساس. شغلشم مغازه داره. ازم 1 سال کوچیکتره. یک مورد دیگه هم هست که وکیله ولی اصلا وقت نداره برای رابطه. ازم 6 ماه بزرگتره. فوق لیسانس حقوق. ولی خیلی سرش شولوغ و درگیر کاره. اولی از ایناست که خیلی وقت می ذاره و اهمیت می ده. ولی تحصیلاتش کمه. با کدوم برم جلو؟

هیچ کدوم

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیشه با مادیات سنجید ولی من دومی و انتخاب می کردم

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
با 33 سال میخای دوس پسر بازی کنی؟؟؟من 19 سالمه حالم بهم میخوره    

میخواد ازدواج کنه

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2738

من آدمیم ک همیشه با احساسم تصمیم گرفتمو اکثرانم ریدم اگه من باشم اولی 

ولی منطقی بخوای باشی دومی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ارزشت بیشتر از ایناس خودتو بیچاره نکن

من بودم جفتشو نگه میداشتم ببینم کدومش حرف جدی شدن رابطه میزنه. وگرنه خودم 29 سالمه اصلا حوصله دوست پسر بازی ندارم

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706