2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من غیر از ایام پریودی میخورم خوبه کلا همیشه تنظیمم و مشکل کیست و اینا ندارم اصلا

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
من غیر از ایام پریودی میخورم خوبه کلا همیشه تنظیمم و مشکل کیست و اینا ندارم اصلا

برای ریزش مو هم خوبه؟. من یه مقدار کمی ریزش مو دارم

همسرم:جان منی به مختصر❤

اگه میخای درمان شی با طب سنتی بنظرم برو پیش یه دکتر طب سنتی تا دیقیق بگه چیکار کنی و شاید اون راحل بهتری براا داشته باشه

میخای باردار شی؟

مشکلت چیه که میخای راریانه بخوری

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
اگه میخای درمان شی با طب سنتی بنظرم برو پیش یه دکتر طب سنتی تا دیقیق بگه چیکار کنی و شاید اون راحل ب ...

نه عزیزم'مشکل خاصی ندارم''پریودامم منظمه''فقط هورمون مردانم یکم بالاس و میخوام تعدیلش کنم

اثر داره رازیانه؟

همسرم:جان منی به مختصر❤
2706