2733
2739
عنوان

بخواطر تاپیک دیشب اون خانوم میترسم بچه دارشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1472 بازدید | 89 پست

بعضیا احساساتی ترن،منم گاهی برا دخترم گریه میکنم و دلم میسوزه،ولی خب حداقلش سعی خودمو میکنم ک مامان خوبی باشم اونم بزرگ شه درکم میکنه،بالاخره هیچکس دلش نمیخواد بچش سختی بکشه ولی یکم سختی هم لازمه تا قوی بار بیاد

خوب دلش بخواد

مگه هرچی دلش خواست باید فراهم باشه ؟

فردا بره تو جامعه براش فرهم نشه میخواد چکار کنه ؟

بزار از بچگی عادت کنه 

به نظر من برای بچه باید سه بار بگیری یه بار نگیری تا تواناییه نه شنیدنم پیدا کنه

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااا خب شاید یه چیزی نباشه یا ادم یادش بره یا ورشکست شه 

سلام عزیزم 

اول از همه تو همه ی زندگی به خاطر داشته باش ما خدا نیستیم و نمیتونیم کامل باشیم.و خدایی کنیم .این که فقط یهدخرید بوده ممکنه حتی تو مسایل روحی هم یه جاهایی نتونیم کامل باشیم... 

پس تمام تلاش خودمون رو میکنیم . با علم و آگاهی بچه دار میشیم .سعی میکنیم بهترین خودمون تو پدر و مادری باشیم و بقیه اش رو توکل بر خدا میکنیم 

به جای اینکه همه چی فراهم باشه تلاش می‌کنیم به فرزندمون یاد بدیم که تو لحظه زندگی کنه و شاد باشه ...

یه جاهایی سخته .آدمیزاده کم میاره ..اما نشدنی نیست .

میشه دوست گلم 

تو بازی زندگی موقع یارکشی... چه خوبه آدم بگه :
من و خدا ....شما همه
2728

مادر شدن سخت ترین کار دنیاس باید عاشق باشی تا مادر بشی 

مادر ب معنای واقعی کلمه نه اینکه دنیا بیاری بعدم توکل بخدا بچه توجه تربیت رسیدگی میخواد وقتی مادر بنی تا اخر عمر مسئولی ولی از نظر من لذت بخشه من عاشق بچه هام 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

عزیزم این دیگه اختلاله

آدم نیاز بچه ش براش مهمه ولی نه اینکه در حدی مصرف کننده بودن عادی باشه برات که اگر باباش یادش بره بستنی بخره بشینی گریه کنی

اینکه همه چیز در لحظه همیشه فراهم باشه بچه رو از انگیزه و تلاش عقب میندازه گاهی اوقات بچه باید طعم انتظار برای رسیدن به خواسته ش رو هم بچشه که اگر در آینده نیاز بود برای هدفش سالها صبر کنه براش فعل غیر ممکنی نباشه و ناامید نشه

مثلا توت فرنگی هنوز نیومده بود تو بازار

.دخترمم خیلییی دلش میخواست مدام میگفت

..بعد یه روز تو گوشی دید ..از پشتِ گوشی خوردش مثلا

.اینقدر من دلم سوخت اون لحظه...دو هفته بعدش رفتیم تولد دختر خاله ش...کیک خریده بود..خداروشکر توت فرنگی روش بود ۸ تا...همشو تند تند میخورد..اصلا نگاش میکردم فقط داشنم از خوشحالی اشک میریختم😭😭😭😂😂شاید مسخره باشه ولی خب اینا گاهی پیش میاد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

مثلا الان دخترم خرسای ماهواره تبلیغ میکنه قیمتش 2500تومنه میخواد باید بخرم براش!!!!! اینا چندسال دیگه بزرگ میشن یادشون نمیاد چی داشتن چی نداشتن اطرافم هر بچه ی که تو ناز نعمت بوده دیدم هیچی نشده حتی دیپلم نداره اما بچه های که رفاه نسبی داشتن الان همه دکتری میخونن 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2738
شغل شوهرم جوریه که درآینده نزدیک پولدار میشیم احتمالا 

امیدوارم که اینطور باشه اما زندگی همیشه بازی با احتمالاته ی لحظه فکر کن نشد...کلا تصمیم گیری با خودتونه اما اول شرایطو بسنجین بعد

:))

ازینجور زنای ضعیف بدم میاد

گند میزنن به تربیت بچه بعد تحویل یکی دیگه میدنش تا روزگارشو سیاه کنه

۴تا کتاب روانشناسی درست بشینید بخوتید

همه به اتفاق کفتن دلیل نداره بجه هرچی خواست حتما فراهم بشه یا شرطیش کنید یا پاداش وتنبیه زیاد اجرا کتید

خوب یادش رفته حالاچی شد؟؟بستنی نخوره یبارچی میشه؟؟بجاش دفعه بعد براش میگیرن

گاهی دیدم بچه یچیز میخواد بعدم یادش میره خوده مامانه کرم داره هی یادش میندازه.

بعد گریه داره این حرکت،جقدر جیپ و ضعیف و لوس

اگه یکی باشه نداشته باشه اون گریه داریه نکه فلان چیزو طرف فقط یادش رفته باشه بخره.

زیاد به بچه تربیت کردن بعضی کاربرای این سایت توجه نکن وازشون الگو نگیر اسی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

منم خواسته های بچم رو تا اونجایی که درتوانم هست اجابت میکنم ولی گاهی وقتها بهش میگم صبور باش

خیلی این کلمه رو تکرار میکنم و اونم تقریبا معنی صبر رو یاد گرفته، در لحظه دنبال اجابت هرخواسته ای نباشیم!

برام هیچ حسی شبیه تو نیست❤

اووه چقد حساس بود 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بنظرم نباید خیلی بچه رو لوس و ناز پرورده بار آورد چون بعدا خودش توی زندگی دچار مشکل میشه قدیمی ها خوب بودن فقط یه نهار و شام به بچه میدادن الان بچه خیلیم دوستشون داره ولی الان هرکاری واسه بچه کنی آخرش میگه مگه چیکار واسم کردی