2737
2734
عنوان

شوهرم سرده

417 بازدید | 25 پست

من ۳ ساله که ازدواج کردم یه بچه یک ساله دارم شوهرم درامدش کمه ما طبقه دوم خونه بابام زندگی میکنیم قبوض رو پرداخت میکنه کرایه خونه هم نمیگیره شوهرم خیلی سرده اصلا محل نمیذاره حرف نمیزنه کم محلی میکنه موقع رابطه جنسی مهربون میشه بعد از رابطه دوباره سرد میشه نقه و خرجی اصلا نمیده گوشت و مرغ نمیگیره فقط تخم مرغ و ماکارانی میگیره اخه چقدر تخم مرع بخوریم خرجی منو بچه رو نمیده فقط پوشک برای بچه میخره پول لباس منو بچه رو بابام میده غذا هم اکثرا خونه بابام طبقه پایین میخوریم چون هیچی داخل یخچال نیست که درست کنم هرچی که میخوام درست کنم یه چیزیش کمه و نداریم باهاش ۱۰۰۰۰ بار حرف زدم مشاوره رفتیم ولی فایده نداشت ازبس بهم کم محلی میکرد که ۵ ماه پیش رفتم تو سایت و با یه اقایی چت کردم در حد خیلی معمولی و احوال پرسی برای جلب توجه شوهرم این کار رو کردم ولی وقتی که فهمید انقدر با سیلی به گوشم زد که گوش چپم شنوایی ش رو از دست داد با پا درمیانی مادرم منو بخشید ولی من فقط در حد احوال پرسی برای جلب توجه چت کردم ولی گوشم رو از دست دادم ولی همچنان سرده و نفقه نمیده مسافرت هم تا حالا منو نبرده

به نظر شما من چطور با این ادم رفتار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واااای جدا گوشتو از دست دادی؟! 

خب چرا اینکارو کردی کدوم ادم عاقلی همچین کاری میکنه! 

اونم واکنش خوبی نداد... 

خدا صبرت بده

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

عزیزممم 

وای چ جوری بعضی ها اینجوری زندگی میکنن

اینکه پدرت کمک کرده بد نبوده پدر منم کمک کرده همیشه ولی زیادی لی لی به لالاش گذاشتین دیگه اینم هوا برش داشته ک چ خبره مردها متاسفانه اکثرا قدر نشناسن 

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏
2738

وا عزیزم یبار بشین درستو حسابی باهاش حرف بزن ببین دردش چیه خونه بابات هم نرو واسه غذا و پول ازش نگیر تا عادت کنه بدعادتش کردی میگه پول اماده بهش میدن غذا هم اونجا میخوره من واسه چی بهش بدم 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
وا عزیزم یبار بشین درستو حسابی باهاش حرف بزن ببین دردش چیه خونه بابات هم نرو واسه غذا و پول ازش نگیر ...

عزیزم گفت طبقه بالاش زندگی میکنن با شوهرش😑 

فقط بنده خدا اون بابا

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏
عزیزم گفت طبقه بالاش زندگی میکنن با شوهرش😑  فقط بنده خدا اون بابا

خو میدونم واسه غذا اونجا نره و پول از باباش نگیره ببین شوهرش درست نمیشه 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2706