2733
2739
عنوان

خواهر شوهرم و تیکه هاش

960 بازدید | 61 پست

بچه ها من یه خواهر شوهر دارم ۱۴ سال ازم بزرگتره ولی گاهی واقعا به عقلش شک می کنم مثلا وضعیت واتساپم اگه عکس بچه ام یا مثلا عکس نوشته تولدش باشه واکنشی نشون نمیده که یه تبریک بگه یا یه جمله ی مثبت.حالا دیروز من خونه ی مادرم بودم یه متن گذاشتم خونه مادر جایی هست که چای ات سرد میشه و دل گرم میشی سریع متن گذاشت کسایی که جایی دیگه دانه می خورن و یه جا دیگه تخم می ذارن چند وقت دیگه بوی کبابشون به دماغ می رسه 🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اسی باور کن همه خواهر شوهرا نیش دارنو اذیت میکنن ولی تو باید خودتو تغییر بدی والا من یهومدت داشتم از دست خواهر شوهرم دیونه میشدم فهمیدم فقط باید رو مخ خودم کار کنم وگرنه اونا درس بشو نیستن 

عجب تیکه ملسی😂

تو هم اهمیت نده هی استوری باهال بزار ازخونه مادرت تا چشش درآد

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

ببخشید یکی سخن خواهرشوهر و تفسیر کنه برا من 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706