2737
2734
شاغل بودی؟ پدرمادرت کجان؟ گفتی چطور راضی با طلاق شده؟

ن شاغل نبودم ...پدرمادرم فوت شدن تحت حمایت اونا بودم حقوقشونو میگرفتم...ما تفاهم نداشتیم...اصلا ی وضعی بود...توضیح دادنش سخته...

نمیکنه

پس چطور از گرسنگی نمردین ؟ 

پول آب و برق و گاز و تلفنو کی میده ؟ 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روحشون شاد  ممنون عزیزم یعنی اگه خونه اجاره ای باشه یا واسه فروش گذاشته باشن تاثیری در بیشتر ش ...

والله نمیدونم عزیز، کلا پدر هر چی وضع مالی اش بهتر باشه تو بیشتر شدن تاثیر داره، چون امکانات فراهمی مرد باید مطابق با شان زن باشه در خانه پدری، ولی دانشجویی نمیدونم ،مسلما مدرک تاثیر داره ولی دانشجو بودن نمیدونم ،و شغل و درامد زن هم تاثیر داره

2731
شما فرزندت بهت وابسته است شما بهش وابسته نیستی؟ 

معلومه ک هستم مگه میشه مادری به بچش وابسته نباشه ولی وقتی میبینم داره تو میدون جنگ زندگی میکنه بچم انقد دعوا و جیغو داد دید از زبون افتاد چند ماه گفتار درمان بردم تا حرف زد بنظرم زندگی تو این شرایط واقعا حقش نیست

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738
یعنی مردیکه همیشه به اون قضیه فکر میکنه مشکل جنسی داره؟؟

پی نداره 

انسان چند بعدی باید به همه چی فکر کنه کار زنگی پول پیشرفت بچه آینده و جنسی 

و اگه کسی فقط به یه مسیله فک کنه و لخواد هرچی  هم باسه مشکل داره 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
باباش

خوب خرج دوست دختراش رو هم میده 

شما نگران نباش 

عزیزم من یه کاربر دیگه م ولی امیدوارم هیچکس چنین شرایطی رو تجربه نکنه من حتی نان هم نمیخرید واسم می ...

راست میگی منم ی دوستی دارم ک الان جدا شده شوهرش واقعا هیچی نمیخرید براش بابای دوستم یخچالشو پر میکرد

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
😂😂 مگه بچه این بخواین همو بترسونین  بعد زندگیه مهد کودک نی

ببین ۳سال پیش وقتی خیانت کردو من آتیش به پا کردم من وزَد بعدم چون چشمم کبود شده بود

ترسوندمش گفتم یا طلاق میدی یامیرم شکایت

میکنم گفت مهریت وببخش طلاق بدم رفتیم

دفتر خونه بخشیدم رفتیم واسه طلاق آخرای کار

مادرشوهرم وپدرم فوت شدن به فاصله ۳روز از هم

همه ریختن سر ما که از دست شما دق کردن و..

ماهم برگشتیم سر زندگیمون ولی الان من پشیمونم

چون آدم نمیشه و بازم خیانت کرده طلاقم نمیده

حالا شما یه راه حل بگو که من بچه بازی درنیارم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706