2737
2734
افرین چقدر قوی. از ازدواج اولت بچه داشتی؟ خودت شاغلی؟؟ چطوری با شوهر فعلیت اشنا شدی؟ راضی هستی؟

بله ی پسر دارم با پدرش زندگی میکنه ...با همسر فعلیم دوست شدم😊خیلی خیلی ازش راضی ام همه چی تمومه...فقط دلتنگ پسرم میشم...۱۸ساله اس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که اقا هستی بگو یه مرد چرا یه زنی که دوسش نداره رو طلاق نمیده؟؟ 

حتما ته دلش دوسش داره من خودم روانشناسی خوندم یا دوسش داره یا چاره ایی نداره چون بعد طلاق یه مشکل میشه صدتا و طلاق به همین راحتی نیس و شما فک میکنین ضربات طلاق فقط واسه خانومه آقا هم به طبعش هم از لحاظ مالی هم روحی و مهم تر جایگاه اجتماعی دچار تذلذل میشه 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2728
گفته مهریه رو ببخش طلاق میدم، ولی نمیتونه طلاق نده،چون دست رو خواهرم بلند کرده بود، خواهرم شکایت کرد ...

وای چقدر شبیه خواهر من منتهی خواهرم یه آدم مظلوم و بی سر و زبان بود شوهرش بیکار بود مدام ازش پول می‌کند بخدا ماشین از کارخانه آوردن به زور به اسم خودش زد اخرشم گفت باید آپارتمانت رو هم به اسمم بزنی وگرنه طلاقت میدم دیگه خواهرم ازش طلاق گرفت فک نمیکرد خواهرم ازش طلاق بگیره طفلی خواهرم ازدواج کرد تنها بود الانم تنهاس چون پدر و مادر ندارم اون کثافت هم از ضعف هاش سواستفاده می‌کرد ولی خواهرم توی این مدت خیلی شجاعت نشون داد و قوی شد و خدا رو شکر دو سال میگذره هر سال بهتر میشه و میگه چقدر احمق بودم از ترس تنهایی به اون آدم پناه بردم اون فقط تنهاتر و ضعیف ترم کرد 

مگه زنها مثل شما مردها حقیر هستن که کل زندگی شون جمع شده باشه زیر شکم 

این چه حرفیه 

من خودم خانومم 

ولی این لقب دادنا به یه مرد کار زشتی 

مرد خوب هم داریم

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2738

بعدازطلاق مشکلات فراوونه اونم توکشور ماتاحدودی یادمه مشاورازدواجمون میگفت قدرزندگیو کسایی میدونن که طلاق گرفتن الان جوری شده باتقی یاتوقی میخان طلاق بگیرن

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
حتما ته دلش دوسش داره من خودم روانشناسی خوندم یا دوسش داره یا چاره ایی نداره چون بعد طلاق یه مشکل می ...

اره شوهر من بعد از طلاق وضعش بد میشه! چون باید بره پیش زن بابا رندگی کنه

2706