2733
2739

میتونین ی پیج با هر موضوعی درست کنین.

و اونو به درامد برسونین.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی باید خرج کنی تا فالورات زیاد بشه

میتونین بجاش صبر کنین.

و با فعالیت پیجتون رو گسترش بدین.

من همینجوری به درامد خوبی رسیدم.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
میتونین بجاش صبر کنین. و با فعالیت پیجتون رو گسترش بدین. من همینجوری به درامد خوبی رسیدم.

خب چطور میشه توضیح دقیق تر بدید 

من هم میتونم پیج روز مرگی بزنم اما نمیدونم از کجا شروع کنم

اول پیج رو پر از عکس و فیلم کنم؟

بعد چطوری فالور جمع کنم ؟

پیج ها بهم پیشنهاد تبلیغ میدن یا من باید بهشون پیشنهاد بدم ؟

2738
خوب عزیزم بگو چه جوری 

😅اون استیکر قبلی اشتباه اومد.

نمیدونم عزیزم از جزئیات کارش بی اطلاعم فقط میدونم تو خونه کار میکنه با گوشی شمارشو میزارم اگه خواستی زنگ بزن ازش بپرس فقط نگی همسایت شمارتو داده چون میفهمه من بودم 

اینم شمارش۰۹۱۳۶۷۶۰۰۳۸

سلام دوستان.اگر تو این شرایط کرونا و وضعیت بد اقتصادی که همه قرنطینه هستیم میخوای کسب درامد داشته باشین کافیه به کانال من بیاین تا یاد بگیرین چه جوری بدون سرمایه(بدون گذاشتن حتی یک ریال) ماهی حداقل یک میلیون در امدواقعی داشته باشین.
(توجه:کار بازاریابی و تایپ نیست)
تنها چیزی که نیازه گوشی و اینترنت هست.
اسم کانال تلگرام:👇👇👇

getlikedaramad77@

اگه چیز خوبی گفتن منم لایک کن

سلام دوستان.اگر تو این شرایط کرونا و وضعیت بد اقتصادی که همه قرنطینه هستیم میخوای کسب درامد داشته باشین کافیه به کانال من بیاین تا یاد بگیرین چه جوری بدون سرمایه(بدون گذاشتن حتی یک ریال) ماهی حداقل یک میلیون در امدواقعی داشته باشین.
(توجه:کار بازاریابی و تایپ نیست)
تنها چیزی که نیازه گوشی و اینترنت هست.
اسم کانال تلگرام:👇👇👇

getlikedaramad77@