2737
2739
بخدا مردهای ما انسان هستن.خودمونم انسانیم و انسان هم.خطاازش سرمیزنه.و خطاواشتباهم.میکنیم توی زندگیمو ...

آره دقیقا .نمیشه تو زندگی بحث نباشه.اصلا نبودن بحث خودش یه مشکله 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
دقیقا کلید تفاهم گفتگو هست

اره بخدا من قبلا خیلی لوس بودم کافی بود یه چیزی بشه میرختم تو خودم و برج زهر مار میشدم ولی دیگه اخلاق همسرم روم خیلی تاثیر گذاشته منم مثل خودش شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سری کتاب برا بچه هام می خرم  گفتگو کنیم دعوا نکنیم  یاد اونا افتادم  تو بعضی خو ...

دقیقا

بعضی ها فقط دنبال جواب دادن هستند

همین مهارت های کودکی میشه توانمندی بزرگسالی

من معتقدم مشکلی نیست که با گفتگو قابل حل نشه

😁
2728
چشم خوردن

آره همه جا حرف از خوبی شوهرش بود... 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ن من از همسرم گله زیاد داشتم مثلا اینکه وقتی زایمان کردم میومد بیمارستان ولی نمیومد اتاقم منو ببینه ...

والا آدم حرف نزنه می ترکه 

ولی قرار نیست بحث کنیم و دعوا 

من خودم خواهرم هفته پیش جراحی داشت یه هفته کنارش بودم 

اومدم خونه شب که کنار همسرم بودم گفت میخوام یه چیزی بگم منو ببخش ..یعنی دل تو دلم نبود میگفت یه خنگ زدم لبامو گاز گرفتم چشامو بستم گفتم بگو  و دستشو محکم گرفتم 

گفت رم عکس های دخترم تو دستش شکسته 

یعنی چشام ۴تا شد ولی چه میکردم داد و هوار ؟

فقط آب دهنمو قورت دادم گفتم اشکال نداره از مامانای دوستاش میگیرم ...مال کلاس اول دخترم بود 

حالا یا گیر بیاد یا نه 

2738
کدوم مرد حاضره زندگی خودش رو زهر کنه ؟ گفتگو مهارت مهمی هست ولی خانم ها با نیش و کنایه انجام میدن ...

هسسسسست. مردیکه همش توسری خورده و نمیتونه تو هیچ بحثی شرکت کنه نمیتونه با خانمشم گفتگو کنه. مادر شما روانشناسن؟

هسسسسست. مردیکه همش توسری خورده و نمیتونه تو هیچ بحثی شرکت کنه نمیتونه با خانمشم گفتگو کنه. مادر شما ...

خب اون سالم نیست

اول باید سلامت بدست اورد

همه یهو سخنور نمیشن

بله روانپزشک هستند

😁
شوهرشون چکاره بودن؟ خالت چند سالشه

مهندس برق بودن 

موضوع مال 9 سال پیشه الان خالم 40 سالشه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
والا آدم حرف نزنه می ترکه  ولی قرار نیست بحث کنیم و دعوا  من خودم خواهرم هفته پیش جراحی ...

میتونستی دعوا کنی

نیش بزنی

کنایه بزنی

ولی این کار رو نکردی

رم برنمیگشت ولی رابطه تون مکدر می‌شد 

بخدا اینا خیلی ساده است ولی اصول زندگیه

دمت گرم

😁
هسسسسست. مردیکه همش توسری خورده و نمیتونه تو هیچ بحثی شرکت کنه نمیتونه با خانمشم گفتگو کنه. مادر شما ...

شما به عنوان یه همسر خوب بسازش 

بهش اعتماد بنفس بده 

ارزش بده 

ارزش هر مرد رو زنش بالا میبره 

2706