2733
2734

چندتا سوال دارم از کسایی ک تو محیط ارایشگاه کار میکنن

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
بپرس عزیزم من قبلا کار میکردم اگه یادم مونده باشه 

عزیزم من  میخوام  یه شاخه از ارایشگری رو یاد بگیرم ک هم کمک خرج خانواده باشم پول تو جیبیی داشته باشم هم سرگرم باشم، بنطرت رنگ کار شدن انتخاب خوبیه؟ درامدش خوبه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من  میخوام  یه شاخه از ارایشگری رو یاد بگیرم ک هم کمک خرج خانواده باشم پول تو جیبیی ...

عزیزم من خودم رفتم مدرک آرایشگری گرفتم خب ولی به صورت حرفه ای نرفتم یه چیز کلی از همه چیز بلدم 

رنگ خیلی خوبه من توی آرایشگاه ک بودم چند تا رنگو مخلوط میکردیم برای موهای خیلی کوتاه 300میگرفت صاحب آرایشگا کلا همه شاخه هاش خوبن چون همش نیازه من شنیونم خیلی بود 

کدوم شهری؟

من توی تاریکی بودم پس به تاریکی تبدیل شدم 
2731
عزیزم من خودم رفتم مدرک آرایشگری گرفتم خب ولی به صورت حرفه ای نرفتم یه چیز کلی از همه چیز بلدم  ...

اشکال ندارم اگع نگم؟ 

چون ترس از شناسایی شدن دارم تاپیکامم ماشالاااا زیاااد...

من یه دوره خاص مد نظرمه مثلا یا ناخن یا رنگ مو تخصصی . بین این دوتا مرددم، مدرک ارایشگری ب کارم نمیاد جوت نمیتونم سالن بزنم ...بنظرت ناخن بهتره یا رنگ مو؟؟

اشکال ندارم اگع نگم؟  چون ترس از شناسایی شدن دارم تاپیکامم ماشالاااا زیاااد... من یه دو ...

هر جور راحتی عزیزم مشکلی نیست 

هر دوش خوبه ولی به نظرم رنگ درآمدش بیشتره چون کاشت ناخون زیاد انجام نمیشه نه این که اصلا انجام نشه ها نه ولی کمتر از رنگه الان مجردا هم میرن رنگ میکنن یا مثلا کسایی ک سن هاشونم زیاده رنگ میکنن ولی ناخون انجام نمیدن زیاد زمانی ک من آرایشگاه بودم حدود 6ماه کار کردم تو این شیش ماه یه نفر برای ناخون اومد ولی اگه هر دو رو یاد بگیری چی؟نمیشه؟

هر جور راحتی عزیزم مشکلی نیست  هر دوش خوبه ولی به نظرم رنگ درآمدش بیشتره چون کاشت ناخون زیاد ا ...

سرمایه ندارمممم فعلا. مرسی فداتشم واقعا درست میگی . ممنون از حرفای خوبت

سرمایه ندارمممم فعلا. مرسی فداتشم واقعا درست میگی . ممنون از حرفای خوبت

پس فقط رنگ رو به صورت تخصصی بری و مدرکشو بگیری خوبه چون آرایشگاه ها که به عنوان کار آموز بری زیاد رنگ ها رو آموزش نمیدن 

خواهش میکنم عزیزم موفق باشی 

2738