2737
2734
عنوان

ب همه چی بی تفاوتم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 107 پست
چه دارویی میخوری؟بگو منم بخورم منم افسرده ام

فلوکستین میخورم عزیزم خوردنش زیاد مهم نیست،مهم اینه چ مدت بخوری و تا کی ادامه بدی

داروی خوبیه در کل ولی خب برای همه مناسب نیست 

سلام عزیزان امروز چه کردین

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانومای گل✋🌹

من امروز کار به خصوصی انجام ندادم چون باید میرفتم پیش خواهرم برای کمک ولی کارای کوچیک چرا.

مثلا با چیزایی که دوست نداشتم مخالفت کردم.

بیش از حد از خودم کار نکشیدم.

چندین بار که تو موقعیت استرس زا قرار گرفتم با خودم حرف زدم خودمو آروم کردم و به خودم تلقین کردم که به من ربطی نداره و من زندگیه خودمو دارم. 😊

2728
آهان متوجه شدم😔خب استرس خاصی توی زندکیتون پیش اومده یا کلا برای همه چی نگرانین؟ 

یه چیزایی رو از دست دادم که نمیتونم با نبودشون کنار بیام. باورم نمیشه. و خودم رو مقصر میدونم. و همیشه در جال سرزنش خودم هستم. در درونم همیشه تشویش و اضطراب هست. نمیتونم با خودم کنار بیام

2738

سلام به همه دوستان من چند ماه پیش پانیک گرفتم و الان درمان شدم بدون روانپزشک و تصمیم گرفتم به هرکسی که بدونم این بیماری رو داره معرفی کنم چون میدونم چقدر عذاب اوره  

به شما هم معرفی میکنم خودتون تحقیق کنید دوست داشتید برید پیش دکتر نجف پور  و یکی  هم کتاب دستان شفابخش انسان شفابخش رو بخونید البته من صوتی دانلودش کردم 

این هم پیج اینستاگرام دکتر که روش نوینی داره و بدون قرص هست مثل معجزه واقعا معجزه تا خودتون نبینید باور نمیکنید من هرشب حمله بهم دست میداد ولی از جلسه اول که رفتم کامل تموم شد و کلا دو جلسه رفتم تا الان هم پانیک رفته هم مشکلات دیگه خواهش میکنم برید ببینید به خدا خوب میشید بچه ها این بیماری آدمو انگار از پا درمیاره و نا امید میکنه ولی خدا برامون راه درمان گذاشته که تا به حال هیچ جا نبوده متد جدیدی هستش اسم روشش سوناپس هست  برای هر نوع بیماری روحی و جسمی هست حتی فوبیا و ترس هایی که داریم مثل ترس از مار ارتفاع جن و روح مثلا تاریکی تنهایی ترس از دست دادن عزیزان ترس جدایی در رابطه و‌...  

انشاالله همه مثل من اشک شوق بریزید تا جاییکه بتونم تو همه گروه ها میزارم این رو اگر شما هم رفتید و درمان شدید همین کارو بکنید چون من قبل از آشنایی با دکتر از خدا عاجزانه کمک خواستم که اگر درمان بشم به بقیه هم کمک میکنم حالا خیلی ها ممکنه فکر کنن تبلیغه که اشکال نداره من کارمو انجام میدم چون هرکس که خوب بشه انرژی مثبتش برمیگرده به من و کسی هم که تهمت بزنه تبلیغه برای خودش کارما و انرژی منفی درست میکنه.   

https://instagram.com/dr.hosseinnajafpour?

@bهار    

عزیزم  گفتیم قراره تغییر کنیم و من دیشب برای اولین بار  تغییر کردم  اولین تغییر تو زندگیم و بیهوده نبودن این بود ک شب زود بخوابم تا بتونم تو طول روز سرحال درسامو بخونم 😊

من دیشب زود خوابیدم و شرمندم نیومدم تا بگم  ولی دیروز یه روز کاملا مفید بود برام    میخوام درس بخونم و برا تک ظرفیت اونم غیر بومی ان شا الله قبول بشم

عزیزم  گفتیم قراره تغییر کنیم و من دیشب برای اولین بار  تغییر کردم  اولین تغییر تو زن ...

خداروشکر عزیزم 👏👏👏😊 آفرین به اراده محکمی که داری! انشالله موفق باشی گلم .‌.. ممنون که اومدی. عزیزم اصلا مهم نیس که کی بیای هروقت که تونستی بیا. خیلی برات خوشحال شدم 😍😍😍

سلام به همه دوستان من چند ماه پیش پانیک گرفتم و الان درمان شدم بدون روانپزشک و تصمیم گرفتم به هرکسی ...

ممنون عزیزم خیلی کار خوبی کردین. 👌👍 خداروشکر که موفق شدین. خیلی خوشحال میشم اگه تجربیاتتونو با ما هم درمیون بذارید. واقعا یه تلنگر شاید زندگی یه نفرو نجات بده. 🌹

یه چیزایی رو از دست دادم که نمیتونم با نبودشون کنار بیام. باورم نمیشه. و خودم رو مقصر میدونم. و همیش ...

مشکل منم همینه که تو هرچیزی خودمو مقصر و گناهکار میدونم. به خاطر خوشحالی خودم و غصه های دیگران بشدت احساس عذاب وجدان میکنم همش دلم میخواد میتونستم کاری کنم. در صورتیکه از عهده من خارجه  و ربطیم بهم نداره. فک میکنم چون مادرم خیلی سختی کشیده و خیری از زندگیش ندیده اگه من خوشبخت باشم آدم بدیم. 😔😢

ممنون عزیزم خیلی کار خوبی کردین. 👌👍 خداروشکر که موفق شدین. خیلی خوشحال میشم اگه تجربیاتتونو با ما ...

ممنونم عزیزم واقعا هریک نفری که از هر بیماری رها بشه بهترین اتفاق دنیاست چشم همه رو توضیح میدم

من دفعه اول ساعت ۷ صبح با تپش قلب خیلی شدید از خواب بیدار شدم یک استرس خیلی زیاد داشتم هرچقدر فکر میکردم چرا دلیلی پیدا نمیکردم واقعا مونده بودم اخه من مشکلی ندارم چرا حالم اینجوریه بعد سرخودیه پرانول خوردم که اروم شدم یک هفته بعد پشت فرمون دوباره همین حالتو شدم باز برگشتم خونه پرانول خوردم اوکی شد دو هفته خبری نبود منم اهمیت ندادم چون فکر نمیکردم چیز مهمی باشه بعد یک شب زیاد بیدار بودم وقتی رفتم بخوابم دوباره شروع شد ولی اینبار خیلی خیلی وحشتناک ضربان قلب خیلی خیلی بالا دست و پام یخ کرد دست چپم بی حس شد پای چپم بی حس و شل شد تند تند نفس میکشیدم سرگیجه شدید احساس میکردم الان میکیرم یا دیوونه میشم تو خونه تنها بودم زنگ زدم اورژانس و بعد رفتم خونه دوستم یعنی حتی نرسیدم بمونم تا اورژانس بیاد با اسنپ رفتم به راننده میگفتم اقا من الان میمیرم و بعد خونه دوستم اورژانس اومد بعد از بررسی گفت پنیک هست گفتم اقا من دارم سکته قلبی میکنم یا مغزی سمت چپ سرم بی حس شده چمم خوب نمیبینه کفت نه پنیک هست بعدش یک هفته گذشت دوباره همینطوری شدم رفتم دکتر قلب کلی نوار قلب اکو ازمایش خلاصه هرکاری فکر کنید کردم ولی میگفتن سالمی پنیک داری بعد شروع کردم مطالعه روی پنیک بعد دیگه بجوری سده بودم هرشب و بعضی روزها میگرفت این پنیک لعنتی فقط گریه میکردم خانوادم همه پیشم موندن نمیتونستم تنها باشم حتی میترسیدم برم بیرون در صورتی که من فوق العاده مستقل و شجاع بودم همیشه گلاب به روتون همش هم بیرون روی داشتم از ایترس وقت هایی که پنیک نبود استرسش بود که کی میاد میترسیدم حتی یه مسکن بخورم حتی از غذا خوردن میترسیدم و یک شب اینقدر گریه کردم به خدا التماس کردم و گفتم کمکم کن من دارم همه چیزمو از دست میدم بعد اومدم اینجا دیدم خیلی ها این مشکل رو دارن تصمیم گرفتم اگه راه درمانسو پیدا کردم به همه بگم 

2706