2737
2734
عنوان

هفته۱۹بارداری

1017 بازدید | 72 پست

سلام خانما من جفتم خلفی بچه سومم باردارم اون دوتا دخترامو خیلی زود حس کردم اما اینو اصلا حس نمیکنم فقط گاهی میبینم زیرنافم سفت شده ولی تکونشو تاالان حس نکردم کسی بوده اینجوری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم هفته ۱۹ هستمم پشتم خیلی درد میکنه جفتم خلفیه بچم دختره.بارداری دوممه. تاحالا دو سه بار مثل نبض احساسش کردم پایین شکمم 

خدایا هزاربار شکرت منو لایق داشتن دو تا فرشته دونستی کمکم کن ب نحو احسن دخترامو تربیت کنم👨‍👩‍👧‍👧
2738
نه ان تی نگفت ۱۷هفتم رفتم پاشو وانکرد موندم تو خماری

همه میگن جفت خلفی پسره

ولی واسه من گفت دختره

خدا حفظش کنه مهم سلامتیشه.

رژیم گرفتی واسه جنسیتش یا نه؟؟

خدایا هزاربار شکرت منو لایق داشتن دو تا فرشته دونستی کمکم کن ب نحو احسن دخترامو تربیت کنم👨‍👩‍👧‍👧
همه میگن جفت خلفی پسره ولی واسه من گفت دختره خدا حفظش کنه مهم سلامتیشه. رژیم گرفتی واسه جنسیتش یا ...

۸۰درصد خلفی پسره منم دختره قبلیم خلفی دختر بود الان اگ خدا بهم رحم کنه ی پسر بده

۸۰درصد خلفی پسره منم دختره قبلیم خلفی دختر بود الان اگ خدا بهم رحم کنه ی پسر بده

ان شاالله

خدا یه پسر سالم و صالح بهت بده

2706