2733
2734
عنوان

کنترل خواب دیدن دستم اومده😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 6217 بازدید | 75 پست
من دوست دارم بابام که فوت کرده رو تو خوابم ببینم...خیلی وقته به خوابم نیومده... اینجوری میتونم ببین ...

نه عزیز دلم اذیت نمیشه چون شما فقط تمرکز میکنی چی بهش بگی ، خدا رحمتش کنه فدات 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
تنها یه مورد اینطوری شنیدم اونم ازشوهرم  که میگه هروقت توخواب دیدم رفتم دستشویی باید بخودم بگم ...

واای مرررردم از خنده🤣🤣🤣🤣🤣

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها یه مورد اینطوری شنیدم اونم ازشوهرم  که میگه هروقت توخواب دیدم رفتم دستشویی باید بخودم بگم ...

ای واااای الهیییییی😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
نه عزیز دلم اذیت نمیشه چون شما فقط تمرکز میکنی چی بهش بگی ، خدا رحمتش کنه فدات 

رفتگان شما روهم مهربون...

میگی تو نت چی سرچ‌کنم تا بیاد؟؟؟

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍
2728

راس میکه بخدا عذرنیخوام من یکباربرام پیش اومد بعدزایمانم حس ادرارموازدست داده بودم ی شب توخواب دیدم ببخشید دارم جیش میکنم صبح پاشدم دیدم زیرم خیسه😞😞

خدایاشکرت
خب چی جوابتو داد؟

صفحه ۱ گفتم عشقم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وایییییی 😂😂😂😂

ما یه آشنای دوری داشتیم برا  کسی که میخواست نیت میکرد و  خواب میدید     پس کار شمارو انجام میداده   ولی میانسال بود بعید میدونم این چیزایی که شما درمورد کنترل خواب میدونید   میدونسته  

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 
صفحه ۱ گفتم عشقم

ممنون خدا بیامرزش

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2738
رفتگان شما روهم مهربون... میگی تو نت چی سرچ‌کنم تا بیاد؟؟؟

قربونت گلم ، آره عزیزم سرچ کن حتما 

بعد یه نماز یا چیزی هدیه بذار واسه پدرت ، من واسه مادربزرگم نماز میخونم زیاد میبینمش ولی بابام یک ساله خوابشو ندیده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما یه آشنای دوری داشتیم برا  کسی که میخواست نیت میکرد و  خواب میدید     ...

عزیزم اون قضیه ش جداست پیگیر نشو چی بوده و چیکار می‌کرده😘😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واای مرررردم از خنده🤣🤣🤣🤣🤣

منم اولین بار که ازش شنیدم کلی خندیدم 

یدفعه دم صبح دیدم صدای در خونه میاد که داره باز میشه.دیدم شوهرم بازیرپوش و شلوارک داره میره بیرون گفتم پوریا کجاااامیری ؟گفت تله بود.(اخه در دسشویی و ورودی خونه تقریبا کنارهمه)انقداونشب خندیدم‌.فکرکن من بیدارنمیشدم و میرفت توراهرو....

دیگه هرشب دروقفل میکنیم😅

خدایاشکرت
ممنون خدا بیامرزش

فدات شم عزیزم همچنین رفتگان شما رو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راس میکه بخدا عذرنیخوام من یکباربرام پیش اومد بعدزایمانم حس ادرارموازدست داده بودم ی شب توخواب دیدم ...

آخی عزیزم از خستگی زیاد هم هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راس میکه بخدا عذرنیخوام من یکباربرام پیش اومد بعدزایمانم حس ادرارموازدست داده بودم ی شب توخواب دیدم ...

پس  واقعیه و پیش میاد همچین چیزی!

یادت باشه شماهم اگه باز دیدی حرف شوهرمو تکرارکن

خدایاشکرت
2706