2737
2739
عنوان

شماهم دنیای خیالی و داستان های ذهنی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 158 پست

من خودم خیالی ام😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طبیعیه. منم تو سنین نوجوانی و اوایل بیست سالگی همینطوری بودم. متاسفانه با بالا رفتن سن کم کم از بین می ره :(

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

من نیز هم😁

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2738
طبیعیه. منم تو سنین نوجوانی و اوایل بیست سالگی همینطوری بودم. متاسفانه با بالا رفتن سن کم کم از بین ...

والا من ۳۷ سالمه هنوز همینم 

پسرمو یه صلوات مهمون کنید که حالش زودتر خوب بشه

وای آره😍😍😍😍 شبا که خوابم نمیبره میرم تو همون رویام زندگی میکنم یا یه رمان با تصور خودم تو ذهنم مرور میکنم😍🥺 چندساله این رمان رو خودم تصویر سازی کردم ولی نمیتونم بنویسمش😂 ولی اون زندگی رویایی خودم فوق العاده هس😍

دارم زیاد و خیلی هم حال میده😊

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
2706