2733
2734
عنوان

اختلاف

188 بازدید | 13 پست

سلام ۶ ماهه که ازدواج کردم یک سال عقد بودیم از قبل هم دیگرو میشناختیم اقوام دور هم دیگه هستم 

از زمانی که ازدواج کردم دائم جرو بحث داریم 

اخلاق شوهرم طوری هستش که زیاااد اعتماد به نفس داره و زیاد خودشو تحویل میگره بیرون از خونه خوبه داخل خونه با من مثل حیون رفتار میونه خیلی بی احترام به خودم و خانوادم میکنه با اینکه وضع مالی خوبی داره ولی بازم توقع داره خانوادم بهش کمک کنن خانواده من  وضع مالی خوبی ندارن 

همیشه توقعش از خانوادم اینکه جلوش دولا و راست بشن ازش  شور و مشورت کنن کلا یک ادم بد دهن و لجوج و بد اخلاق و دست بزنن دارن 

اصلا جنبه شوخی ندارن همیشه میناله که پول ندارم به شدت پول دوست هستش خونه داره ماشین داره ماهی ۳تا۴ تا درامدش هستش خسیس هستش ولی باز هم حسودی میکنه به داداشم که وضع خوبی نداره خلاصه ایکنه کلافه شدم خسته شدم نمیدونم چیکار کنم یک بار هم نامزدی بودم با کسی ۳ سال طلاق برداشتم خیلی گذشتمو به رخم میکشه هر خریدی که برای منزل میکنه میخواد بکنه تو چشمام بعدم میکنه بخور ماله مفته بابات که برامون نمیاره و.....خسسسسته شدم ۲۱ یال بیشتر سن ندارم اصلا قبلا اینجوری نبود کل خانوادشم میدونن چطور ادمیه هر چقدر هم دعواش میکنن نصیحت میکنن فایده نداره خرافاتی نیستم اصلا اعتقاد به دعا و طلسم ندارم  ولی خانوادش براش دعا هم برداشتن فایده نداره 

اینقدر جلو خانوادم خودشو شیدین میگیره مزه میریزه ولی پشت سزشون فحش  میده لطفا بهم کمک کنید خودمم یک ادمی هستم که به شدت ازش میترسم خیلی ادم آبرو بری هستش دورغ زیاااااد میگه بُلوف زیاد میزنه چیکااار گنم؟؟؟؟؟

تعداد رای : 2
نظرسنجی
راه حل میخوام
2
100%
ادم با تجربه بهم کمک کنه
0
0%

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همسرتان درظاهراعتمادبه نفس دارند،درباطن کوچک تریناعتمادعزت نفسی ندارند،کسی که اعتمادبه نفس ندارد،خودش رابرتروسرترمی بیندوبقیه راتحقیروتوهین می کندتانیازخودش راارضاکند،امابابن بست روبرومی شود.

2731

باشماکه یک بارجداشده ایدوسطح مالیتان کم تراست ازدواج کرده تاهمیشه بابه رخ کشیدن وتوسری زدن به شماخودرابزرگ ببیندوکمبوهاوضعف هایش رابرای خودش وشمابپوشاندامانه تنهاموفقنمی شوندبلکه روزبه روزبدترمی شوند.

و اینکه بگم اصلا با برادر و زن بردارش خوب نبودن و نیستن 

خانوادم زیاد بهش احترام میزارن کلی باز هم نمیدونم چه انتظاری داره پدر من حق مال خودشو نداره بفروشه یا بخره اگر شوهرم فهمید دعواش با منه که چرا مشورت نکردین و.....خیلی ادم سختی هستش نمیدونم چیکار کنم خسته شدم احساس میکنم داخل جوانی پیرم 

هر وقت که دعدامون میشه من به هیچ وجع یک کلمه هم جواب نمیدم اگر دادم کتک میخورم حتی میترسم خانوادم در جریان بزارم میشه حتی ما ۵تا۸ روزه قهر بودیم جدا از هم میخوابیم 

جوری شده که با من دعوا میکنه قهر میکنه جدا میخوابه که منو دل سیاه کنه برم با خانوادم مثلا دعوا کنم زمین بهم بدین همه چیزیش با جرو بحث و دعواست 

خانوادش خواهراش کاملا حق به من میدن میشناسنش و تعجب میکنن میگن اینجوری نبوده الانا اینجوری شده 

قصد حاملگی هم دارم ولی چون اکثر باهم قهر هستیم نمیشه

وقتی سه سال داشته پدرش فوت کرده از اون موقع به زور زحمت بدون هیچ کمکی خودش همه زندگیشو ساخته به شدت وسواسه همش میترسه بی پول بشه از گشنگی بمیره 

خسته شدم خیلی ادم پیچیده و گندی هستش دلم داره ازش زده میشه خانوادشو بیشتر از خودش دوست دارم

تو که سنی نداشتی صبر میکردی حالا چون یه بار جدا شدی باید تن به این ذلت میدادی 

در ظاهر اصلا اینجوری نبودن من تا چند ماه تلفنی با اجازه خانواده صحبت داشتیم چشمم ترسیده بود ما محیط کوچکی داریم همسرم چند تا اهنگ بیرون داده بود مثلا معرف بود همه میشناسنش داخل شهرمون بیرون خونه با داخل خونه صد درجه فرقه اصلا فکر نمیکردم که اینقدر بی شخصیت باشن خسته شدم از دستش

با خودم فکر میکنم اگر حامله بشم درست میشه نمیدونم این طرز فکر چقدر درسته 

یه سوالی داشتم از شما خانوما جسارت نشه ولی میخوام بدونم کسی اینجا هست که شوهرش خرید منزل انجام بده با منت با سرکوب مثل کلفت باهاش رفتار کنه؟؟؟آیا کسی هست که ناهار سر سفره شوهرش بخوره سیر که شد بقیش بریزه اشغالی بگه به درک برو خونه پدرت بخور 

وضع مالی پدرم خیلی خوب بود خارج میفرتن بعد به دلایلی ورشکست شدن ولی باور ندارن فکر میکنه دورغ میگیم تهمت زیاد میزنه وایییی چقدر بگم دلم خالی نمیشه ببخشید عزیزان که طولاااانی شد حالم خیلی گرفته است 

راه حل میخواستم عزیزم

عزیزم متوجه شدم خیلی دلت گرفته

ولی خواهشااصلافکربچه دارشدن نکن خیلی بابچه تحمل این زندگی سخت ترمیشه یه موجودبیگناه بیاری وسط این دعواها 

ولی بدون هیچ خونه ای بی مشکل نیست هرکس یه مدلی دارن تحمل میکنن