2733
2739
عنوان

کی قهر میکنه بعد پشیمون میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعواهاتونو تا جایی که میشه بین خودتون حل کنین پای خانواده رو وسط نکشین،  پدرن، مادرن بچشونو با هزارتا بدبختی بزرگ کردن معلومه که خیلی زودتر میرنجن و دوس ندارن کسی از گل نازک تر به بچشون بگه همیشه پشتش درمیان    

وقت بگیر برو پیش مشاور به خانوادت هم بگو وقت گرفتی برید پیش مشاور و اینکه نذار الکی سر هرچیزی خانوادت اقدام کنن اونوقت دیگه شوهرت عادی میشه براش 

برخورد جدی خانوادت رو یه امتیاز نگه دار برای روزای سخت تر زندگیت که شوهرت حساب ببره از خانوادت 

2728
نمیدنم بخدا کم اوردم تو این دنیا 

مردا چند سال اول خیلی رو زنشون حساسم بعدا خوب میشن شما کوتاه بیا و زیاد کشش نده اگه خیلی گیر میده برو مشاوره تا زوده

خدایا  بابت قشنگی زندگیم شکر
2740
نه دل کندن راحت نیس 😢😢😢 من تا حالا اینقد وابسته کسی نشده بودم حتی خونوادم الان با یه قهر داغون می ...

متاسفانه از تنهایی بعدش میترسم هرچند میدونم تنهایی برام بهتره ولی این دلم راضی نمیشه به این فکر میکنم که کی قراره جا من کنارش باشه دیوانه میشم

مردا چند سال اول خیلی رو زنشون حساسم بعدا خوب میشن شما کوتاه بیا و زیاد کشش نده اگه خیلی گیر میده بر ...

الان هی پیام میده با درسو دانشگاهت کار ندارم جوابمو بده 

متاسفانه از تنهایی بعدش میترسم هرچند میدونم تنهایی برام بهتره ولی این دلم راضی نمیشه به این فکر میکن ...

با یه قهر چرا این فکرارو می‌کنی عزیزم ؟؟؟ ازدواج مگه چیز الکیه که با یه حرف به فکر طلاق باشی ؟؟

بی دلیل دنبال دعواس اسم طلاق میاره بهش گفتم برو مهریمم مال خودت نمیره نمیدونم دنبال چیه 😓

از همین حالا که عقدین اسم مهریه و طلاق نیارین حرمت بینتون شکسته میشه حالا انقدر با اسم طلاقو مهریه شوخی کنین تا جدی بشه

با یه قهر چرا این فکرارو می‌کنی عزیزم ؟؟؟ ازدواج مگه چیز الکیه که با یه حرف به فکر طلاق باشی ؟؟

اون اسم طلاق میاره هنوز نفهمیده اونی که توی شناسنامشه فقط برای لحظات خوشش نیست باید نسبت بهش متعهد باشه ولی فکر میکنه که طلاق راحته 

2706