2733
2734

تا چند وقت عوارضش باهاتون بود1؟ و چیا2؟ و این که شده بعد این که خوب شدین درد چشم و گوش و فک و صورت بیاد سراغتون۳؟

ممنون میشم این سه تا سوالم جواب بدین

تا سه هفته

نه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یک ماه بیشترگذشته امروز ازصبح پادرد شدید دارم حالت تهوع و سرگیجه ضعف هم همچنان مهمون منه

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
2738

من همونموقه که مریض بودم چشم درد داشتم تا ۴  روز اینا طول کشید خوب شدم سرپا شدم و اینکه هنوز گاهی اوقات سرفه و نفس تنگی خیلی خفیف دارم بااینکه ۲ یا ۳ ماه گذشته ازش

هرکودکی بااین پیام به دنیا می آید که : هنوز خدا از انسان ناامید نیست و من و شما که بارداریم حامل این پیام هستیم .. و چه چیز لذت بخش تر از اینکه کارمند خدا باشی 🌷