2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ای گفتی لباس سه ذست داشتم تو خونه ای که اگه ببینی دستمال خونتم نمیکردی

بخر دیگه خدا بهت نظر کرده ولی خساست نکن

نه خیلی ریخت وپاش کن ته ولخرجی یه مدت محدودیت داشتی الان خوب میتونی مدیریت کنی

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
من شیائومی راستش نداشتم تاحالا اما سامسونگ هواوی حتی مدل پاییناش اونایی که هنوز توبازارن خوبن با اطم ...

همسر منم خیلی تعریف شنیده بود از شیائومی و اینجوری شد🚶🏿‍♀️ ابجیمم هواوی داشت قبلا زود اسپیکرش خراب شد و الان کلید روشن خاموشش خرابه 

مامانم استفاده میکنه ازش

لوازم ارایش .....کیف .کفش لباس بیرونی لباس تو خونه ای ارایشگاه برو حتما موهاتو رنگگگگگگ کن 

من از بس ارایشگاه نرفتم وقتی میرم حموم میام شوهرم میگه چقدر خوشگل شدی😂😂😂 نهایت ارایشمم یه رژ شکسته رو باانگشتم کجوکوله میمالم به لبم یکم به لپم

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
انقدر خرج نکردم اصن نمیتونم خرج کنم😂

وای کاش شهرمابودی باهم‌میرفتیم منم دلم کنارت بازمیشد

البته الان تصورت کردم میری خریدکلی خوشحالی منم خیلی خوشحال شدم😁😍

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2740

اگه موقتی پول دستشه نری تموم کنی باز لنگ پوشک بشی

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1
شاید باورت نشه ولی نوار بهداشتی تمیزاشتم همش دستمال استفاده میکزدم دستام خیلی خوشگل بوذ ولی از بس که ...

وا یعنی کهنه میزاشتی  این که خیلی بده چجوری میتونی تحمل کنی یه ده تا نوار بهداشتی بخر بزار کنار اول

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
من همسرم یدونه شیائومی خرید قبلش ایفون داشت اینقدر گوشیا رفت بالا نتونست ایفون بخره  الان پشیم ...

من و همسرم و خیلی از اطرافیان شیائومی داریم و خیلی هم راضی هستیم

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
من از بس ارایشگاه نرفتم وقتی میرم حموم میام شوهرم میگه چقدر خوشگل شدی😂😂😂 نهایت ارایشمم یه رژ شکست ...

آهان راستی سعی کن ازین پول پس انداز مخفی داشته باشی همشو خرج نکن

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
ای گفتی لباس سه ذست داشتم تو خونه ای که اگه ببینی دستمال خونتم نمیکردی

دوتا شلوار جین. ست کیف و کفش .تاپ وشلوار .لوازم آرایش. زیاد مانتو نگیر چون کروناىى آدم بیرون نمیره 

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
من از بس ارایشگاه نرفتم وقتی میرم حموم میام شوهرم میگه چقدر خوشگل شدی😂😂😂 نهایت ارایشمم یه رژ شکست ...

وای بسه دلم کباب شد واست🤭🤭

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
همسر منم خیلی تعریف شنیده بود از شیائومی و اینجوری شد🚶🏿‍♀️ ابجیمم هواوی داشت قبلا زود اسپیکرش خراب ...

مامان بابام هواوی دارن راضین هواوی دوربینش از سامسونگ قوی تره من سامسونگ دارم راضیم هواوی میخواستم بگیرم چون راحت نیسم باهاش اینکه دستم به سامسونگ عادت داره نخریدم ولی خب برای ما اشکال خاصی پیش نیومد یه نوکیای ۱ هم داریم واس دم دست مامانم هست خداروشکر خوبه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2706