2733
2734
وقتی یه ارث درحد ۵۰ میلیارد به کسی میرسه این پولا که براش پولی نیست من بااینکه وصع مالی معمولی دلریم ...

واقعا کار خوبی میکنید.برگشت پول و انرژی خوب کارتون چند برابره.

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا😱مادرشوهر اینا کیلویی 120فروختن

کیلویی ۹۰ همسرم یکجا فروخت با پول کارگر ک کم شد ۹۰ و خورده ای موند

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
منم امروز رفتم 20 میلیون طلا فروختم بدون اینکه کسی بفهمه، عقدم،،، شوهرم هیچ پشتوانه نداره، شب و روز ...

ان شاالله دوباره بهترین ها رو برات میخره 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2731
عزیز دلم 😭

فدات شم، واقعا نمیدونم چیکار کنم، میشه واسم دعا کنی 🙏😔

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

گلی اگ اهل ارایش نیستی پولتو زیاد خرج وسایل ارایشی نکن

اول بشین چیزایی ک لازم داری لیست کن 

بعد سر فرصت با حوصله خرید کن❤ب خوشی استفاده کنی عزیزم

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
ان شاالله دوباره بهترین ها رو برات میخره 

فدات شم عزیز دل

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2738
کیلویی ۹۰ همسرم یکجا فروخت با پول کارگر ک کم شد ۹۰ و خورده ای موند

اونا خودشون میکنن کارگر ندارن اصلا نمیدونم چقذر فروختن ولی سیب ها رو کیلویی 12تومن فروختن رو درخت فعلا 30تومنشو دادن ولی شوهرم میگه 1،میلیارد بیشتر میشه

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
اونا خودشون میکنن کارگر ندارن اصلا نمیدونم چقذر فروختن ولی سیب ها رو کیلویی 12تومن فروختن رو درخت فع ...

خیلی خوبه خدارو شکر عزیزم عالی فروختن ماشاالله ان شالله خدا به زندگیتون برکت بیشتر بده ی پس انداز حتما واسه خودت بردار برای روز مبادا

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
وای هواوی خیلی عکساش غیر طبیعیه  یعنی عکس ادیت شده تحویل میده  پوست بدون لک و کک و جوش🚶 ...

من شوهرم شیائومی داره بسیار باکیفیته و راضیه یه دوستی دارم 5ساله شیائومی دستشه همون ی گوشی سگش بقیه رو میارزه خودم 4ساله هوآوی دستمه آخ نگفته و عکساش از رده بالاهای سامسونگ هم زنده تر هم قشنگتره کیفیت رنگش فوق‌العادس با هیچی عوضش نمیکنم داداشم سامسونگ داشت رده بالاتراز من همزمان باهم خریدیم و خانمش ال‌جی ازونا هم خیلی بهتره گوشیم اونا عوض کردن من هنوز دارم عین روز اولش، راستش اول میگفتم فقط سامسونگ ولی وقتی گرفتم و دیدیم سامسونگ فقط بخاطر مارکش الکی گرونه خوشحال شدم ک هوآوی گرفتم، هوآوی حتی از آیفون هم تکنولوژی و کیفیت تصویرش زده جلو و بدجور بازارو تو مشت گرفته یه سرچ ساده کنید دستتون میاد، گوشی بیچارم خییییلی زمین و اینور اونور میخوره آخ نگفته فقط تلق روگوشی میشکنه وگرنه خودش کاملا سالمه چندتا اطرافیان سامسونگ داشتن باکوچیکترین ضربه صفحشون بنفش شد و کم کم سیاه شد در طول 1روز هم داداشم هم دامادمون هم دوستم و اصلا فقط هوآوی حرف برای گفتن داره بقیش فقط اسم الکی درکردن تا دستت نگیری متوجه نمیشی 

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +