2737
2739

خانما شما بچه هاتون هرروز میرن خونه مآدرشوهرتون؟من همیشه ازاین ترس دارم اکه بچه داربشیم مادرشوهرم هی بخواد بچه بره خونشون اخه خیلی هم بچه دوست داره منم خیلی بچه دوست دارم و دلم نمیخواد هرروز بره خونشون امشب گفت حوصلم هی سرمیره یه بچه هم نداریم چیکارکنم و ازاین حرفا

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

وای من اصلا دوست ندارم بچم هی بره خونشون منم پرو نیستم یچیزی بگم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوشونه دیگه گلم. بالاخره بخوای نخوای میرن اما کنترلش کن وحساب شده باشه. فکرکن خانواده ب خودتن. منم یه جا زندگی میکنم باهاشون

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2731
وای من اصلا دوست ندارم بچم هی بره خونشون منم پرو نیستم یچیزی بگم

مادرشوهرم حیلی خوبه خیلی اهمیت میده به عروسا ولی اصلا دوست ندارم احساس میکنم بچه داربشیم میخواد هی بگه بچه بیاد پایین یا بیاد ببرتش منم پرو نیستم چیزی بگم

دیوار به دیوارشون بودم الان این فکرو میکنی من خوسحالم میشدم بره خونشون یکم به کارام میرسیدم البته اگر مزمعنی که مواظب بچت هستن

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2738
بچه ندارم وای هر روز خونشون پلاسم🤣🤣🤣

واقعا؟راحتی خودت دوست داری بری؟ما هفته ای یبار واسه شام میریم فقط اصلا توقع نداره مادرشوهرم

واقعا؟راحتی خودت دوست داری بری؟ما هفته ای یبار واسه شام میریم فقط اصلا توقع نداره مادرشوهرم

اگ نرم شب خوابم نمیبره 😑اره شدید وابسته ی مادرشوهرمم 😍😍

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352
دیوار به دیوارشون بودم الان این فکرو میکنی من خوسحالم میشدم بره خونشون یکم به کارام میرسیدم البته اگ ...

افرین شما خوب میگی  ولا مگه لو لوون  اومدیم بهت گفت بیا ببرش مگه فهش داده بهت خو 

2706